Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.
Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G
Twee Oosterse schenkkannen 20e eeuw, 1x met leder bewerkt 20x17cm. en 1x roodkoper 16x13cm. Cond.: G
4-Delige kopergeslagen tabaksset, ongemerkt 1e helft 20e eeuw 7-12cm. Cond.: G
Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.
Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G
Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.