Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G
Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G
Antieke Chinese plated bronzen vaas met drie-dimensionaal een draak gemonteerd, ca.1900, 28xØ11cm., Cond.:G
Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Drie oude Indonesische krissen, 1x klein gemaakt van been in zeepaardjes-vorm 19-49cm. Cond.: G
Grote messing wandschotel ca. 1900 met wapendecor "Semper Fideles" in goede originele staat ø46cm.
Bronzen hangicoon 19e eeuw voorstellend Maria en heilige 11,5x6,5cm. Cond.: G
Chinees bronzen vaas 19e eeuw aangepast tot tafellamp zonder de vaas te beschadigen. Vogel- en bloemmotief 52x17x17cm. Cond.: R-G
Grote Franse 19e eeuwse gietijzeren braadspit klok "Le Capucin". In goede originele staat, bewerkte kast met handgreep 45x27x23cm. Cond.: G
Oude bronzen hanglamp met glazen verbindingsstukken en gekleurde kristallen pegels 20e eeuw in zeer goede staat 66xø44cm.
Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G
Prachtige Dino Valioni bontjas met houtjes-touwtjes sluiting in zeer goede staat 98cm. Cond.: G
Grote oude bronzen plaquette met diverse voorstellingen betreft de kruisweg van Jezus, 1e helft 20e eeuw. 18x25x1cm., Cond.:G
Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.
Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.
Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G
Vier boeken Deutsche Ortswappen o.a; Bayern Anhalt, Freistadt Bayern en Baden, Aktiengeselschaft Bremen 24x19cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.
Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G
Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...