Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kinderwagen 50-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G

Paarden leder
Resultaat: 245 EUR

Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G

Vaasje met draak
Startprijs 95 EUR

Antieke Chinese plated bronzen vaas met drie-dimensionaal een draak gemonteerd, ca.1900, 28xØ11cm., Cond.:G

Tiffany lamp
Resultaat: 95 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 95 EUR

Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G

3 Krissen (1 klein)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen, 1x klein gemaakt van been in zeepaardjes-vorm 19-49cm. Cond.: G

Koperen doopschotel
Startprijs 90 EUR

Grote messing wandschotel ca. 1900 met wapendecor "Semper Fideles" in goede originele staat ø46cm.

Icoontje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Bronzen hangicoon 19e eeuw voorstellend Maria en heilige 11,5x6,5cm. Cond.: G

Lamp, bronzen voet
Startprijs 90 EUR

Chinees bronzen vaas 19e eeuw aangepast tot tafellamp zonder de vaas te beschadigen. Vogel- en bloemmotief 52x17x17cm. Cond.: R-G

Spilklok
Startprijs 90 EUR

Grote Franse 19e eeuwse gietijzeren braadspit klok "Le Capucin". In goede originele staat, bewerkte kast met handgreep 45x27x23cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 80 EUR

Oude bronzen hanglamp met glazen verbindingsstukken en gekleurde kristallen pegels 20e eeuw in zeer goede staat 66xø44cm.

Aziatisch mini-kabinet
Resultaat: 120 EUR

Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G

Bontjas
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Dino Valioni bontjas met houtjes-touwtjes sluiting in zeer goede staat 98cm. Cond.: G

Bronzen plaquette Kruisweg
Resultaat: 80 EUR

Grote oude bronzen plaquette met diverse voorstellingen betreft de kruisweg van Jezus, 1e helft 20e eeuw. 18x25x1cm., Cond.:G

Accordeon Hohner
Resultaat: 160 EUR

Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.

Grote gestoken barometer
Startprijs 80 EUR

Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.

Tiffany lamp, rond
Startprijs 80 EUR

Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G

4 Boeken Deutsche Ortswaen
Startprijs 80 EUR

Vier boeken Deutsche Ortswappen o.a; Bayern Anhalt, Freistadt Bayern en Baden, Aktiengeselschaft Bremen 24x19cm. Cond.: G

8x Opiumgewichten
Resultaat: 70 EUR

Acht delen oude bronzen opiumgewichten 4-7cm. Cond.: G

8x Opiumgewichten
Resultaat: 85 EUR

Acht delen oude bronzen opiumgewichten 4-7cm. Cond.: G

Kandelaar, adelaarsvoet
Resultaat: 105 EUR

Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G

Openhaard bokken
Resultaat: 500 EUR

Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.

Haardplaat
Resultaat: 150 EUR

Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 285 EUR

Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...