Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot jachtstilleven
Startprijs 800 EUR

F. Lugan ca. 1900 (Hongaarse school of Italië), olieverf op linnen, groot jacht-stilleven met fruit, kreeft, haas etc. 94x140cm. Cond.: G

John F. Hulk, reiger
Startprijs 800 EUR

Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, dode reiger in gevlochten mand 62x80cm. Cond.: G

J.H. Wijsmuller, bosgezicht
Startprijs 800 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), aquarel op papier, houtsprokkelaars in het bos 54x35cm. Cond.: G

Schilderij, Roelf Rijkens
Startprijs 800 EUR

Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G

F.Trumper
Startprijs 750 EUR

F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistische voorstelling 100x80cm. Cond.: G

F.Trumper
Startprijs 750 EUR

F. Trumper (Enschede), olieverf op linnen, surrealistisch landschap 100x80cm. Cond.: G

Arthur Fendel, koeien
Startprijs 750 EUR

Arthur Feüdel 1908 (Harthau 1857 - 1929 Katwijk), olieverf op paneel, landschap met koeien en boer bij avond 29x20cm. Cond.: G

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 700 EUR

Zivojin Celic (1954 - Nis), olieverf op linnen, abstracte compositie 95x95cm. Cond.: U

Frits Goosen, winterlandschap
Startprijs 700 EUR

Frits Goosen (Hilversum 1943), olieverf op linnen, wintergezicht met schuren in de bergen 50x70cm. Cond.: G

Frans Oerder, bloemen
Resultaat: 750 EUR

Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G

Frederik van Rossum du Chattel
Startprijs 700 EUR

Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G

Leo Eland, Indisch landschap
Resultaat: 650 EUR

Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G

Icoon
Startprijs 650 EUR

Moeder Gods van Kazan. Icoon in Petersburgse stijl met zilveren rizza. Russisch omstreeks 1900, 26,5x31cm.

John F. Hulk, schapen
Resultaat: 600 EUR

Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G

Ype Wenning, Delftse vaart
Resultaat: 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G

Aquarel, winters
Startprijs 640 EUR

H.C.A. Paradies 1907, pastel op papier, wintergezicht met bomen en figuren 46x32cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), acryl op papier, abstracte compositie 64x56cm. Cond.: G

Roger Deverin, de Seine
Startprijs 600 EUR

Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 600 EUR

Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G

Barok schilderij, doodskop
Resultaat: 540 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw barok, liggend kind met doodskop in interieur, olieverf op linnen oude bedoeking 43x49cm. Cond.: R-G

Pendant, portretten
Resultaat: 1.650 EUR

W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G

Joop Kropff
Startprijs 550 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.

Corneille, vrouw
Resultaat: 500 EUR

Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G

Ikoon, moeder Gods
Resultaat: 750 EUR

Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.