Zivojin Celic ( 1954 - Nis), olieverf op linnen, abstracte compositie 73x71cm. Cond.: U
Drievelden icoon met Jezus, Sint Nicolaas en 6 andere heiligen met randversiering in Oud- Russische stijl. Omstreeks 1900, 22x26,5cm.
Uit het schetsboek van Johannes Bosboom (1817 - 1891), aquarel op papier, kerkinterieur 43x55cm. Cond.: R
Anton Heyboer (1924 - 2005), ets op papier eigen druk,, dorpsgezicht 39x36cm. Cond.: G
V. Stasik 1936 (Sarosi Paraszy Typus), olieverf op linnen, portret van een man 37x47cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1917 (Mura Karoly?, Hongaarse of Russische school), olieverf op linnen, portret van een man met muts en baard 38x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G
Gesigneerd A. Mauve (naar voorbeeld van), olieverf op linnen, landschap met vee en boerin 45x30cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Appel 20e eeuw, olieverf op paneel, happy familie 72x74x10cm. Cond.: G
Piet van Wijngaardt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, bosrand met plas 24x9cm. Cond.: G
Ongesigneerd (?) ca. 1880, olieverf op linnen, romatische voorstelling met vele figuren 78x54cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands landschap met dorpsgezicht en mooie lucht (verso stadsgezicht met figuren) 33x23cm. Cond.: G