Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zivojin Celic
Startprijs 500 EUR

Zivojin Celic ( 1954 - Nis), olieverf op linnen, abstracte compositie 73x71cm. Cond.: U

Arie Knikker senior
Startprijs 500 EUR

Arie Knikker ( 1887 Haarlem - 1962 Den Haag), olieverf op paneel, plasgezicht bij avond met visser 27x41cm. Cond.: G

Icoon
Startprijs 500 EUR

Drievelden icoon met Jezus, Sint Nicolaas en 6 andere heiligen met randversiering in Oud- Russische stijl. Omstreeks 1900, 22x26,5cm.

Johannes Bosboom, kerkinterieur
Startprijs 500 EUR

Uit het schetsboek van Johannes Bosboom (1817 - 1891), aquarel op papier, kerkinterieur 43x55cm. Cond.: R

Schilderij, Bogman
Startprijs 500 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G

Anton Heyboer, ets
Startprijs 500 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), ets op papier eigen druk,, dorpsgezicht 39x36cm. Cond.: G

Icoon ca. 1800
Startprijs 500 EUR

Moeder Gods van Feodorovsk. Russisch omstreeks 1800 met een geelkoperen randversiering (basma) 26x31,5cm.

Portret van een heer (boer)
Startprijs 500 EUR

V. Stasik 1936 (Sarosi Paraszy Typus), olieverf op linnen, portret van een man 37x47cm. Cond.: G

Portret van een Rus
Startprijs 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1917 (Mura Karoly?, Hongaarse of Russische school), olieverf op linnen, portret van een man met muts en baard 38x30cm. Cond.: G

Barok schillderij, moeder met kind
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G

M. de Jongere
Resultaat: 500 EUR

Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G

Henri Kley, winter
Startprijs 500 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U

Schaapsherderin
Startprijs 480 EUR

Gesigneerd A. Mauve (naar voorbeeld van), olieverf op linnen, landschap met vee en boerin 45x30cm. Cond.: G

Twee gezichten
Resultaat: 380 EUR

Houten sculptuur gesigneerd Appel 20e eeuw, olieverf op paneel, happy familie 72x74x10cm. Cond.: G

Schilderij, Hans von Lassen
Startprijs 460 EUR

Hans von Lassen (Düsseldorfer Schüle), olieverf op linnen, interieur met wijndrinkende figuren 37,5x25cm. Cond.: G

Schilderij, Peter Diem
Resultaat: 450 EUR

Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U

Piet van Wijngaerdt, boslaantje
Startprijs 450 EUR

Piet van Wijngaardt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, bosrand met plas 24x9cm. Cond.: G

Anton Heyboer, man
Startprijs 450 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G

Romantisch schilderij 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd (?) ca. 1880, olieverf op linnen, romatische voorstelling met vele figuren 78x54cm. Cond.: G

Damesportret 17e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G

Ikoon, moeder gods
Startprijs 400 EUR

Ikoon van Moeder Gods Feodorofskaja, Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 44,5x38cm.

Hollandse school, 2 kanten beschilderd
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands landschap met dorpsgezicht en mooie lucht (verso stadsgezicht met figuren) 33x23cm. Cond.: G

A. de la Riviere
Startprijs 400 EUR

Riviere, toegeschreven aan A. de la Riviere ( Rotterdam 1857 - 1941), olieverf op linnen, beschonken soldaten 25x35cm. Cond.: G

Gobelin, edele dame in tuin
Startprijs 400 EUR

Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 22x5142cm. Cond.: G