15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Schilderij, kip en haan 1434
Schilderij, kip en haan

75 EUR

H. Hermans, winter 1435
H. Hermans, winter

30 EUR

Tekening, man op stoel 1436
Tekening, man op stoel

15 EUR

Schelpenvisser 1437
Schelpenvisser

15 EUR

2 Etsen 1438
2 Etsen

10 EUR

Schilderij, E. Klaussen 1439
Schilderij, E. Klaussen

25 EUR

Schilderij, Cats 1440
Schilderij, Cats

60 EUR

Schilderij, Burghoorn 1441
Schilderij, Burghoorn

60 EUR

Schilderij, M.W. Visser 1442
Schilderij, M.W. Visser

25 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1443
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
Marie Kelting 1444
Marie Kelting
Startprijs 75 EUR
Schilderij, boerderij 1445
Schilderij, boerderij
Startprijs 25 EUR
Stilleven, Beekman 1446
Stilleven, Beekman
Startprijs 25 EUR
Ets, vrouw voor spiegel 1447
Ets, vrouw voor spiegel
Startprijs 15 EUR
Jan Oosting 1985, ets 1448
Jan Oosting 1985, ets
Startprijs 15 EUR
Tonny Huizing, aquarel 1449
Tonny Huizing, aquarel

30 EUR

Bert de Wilde 1450
Bert de Wilde
Startprijs 15 EUR
M. v.d. Bos 1451
M. v.d. Bos
Startprijs 15 EUR
Schilderij, B. Korf 1452
Schilderij, B. Korf

20 EUR

Schilderij, Liska? 1453
Schilderij, Liska?
Startprijs 60 EUR
C. Bouter 1454
C. Bouter
Startprijs 250 EUR
Schilderij, R. Huberti 1455
Schilderij, R. Huberti
Startprijs 90 EUR
M. de Herdt, stilleven 1456
M. de Herdt, stilleven

120 EUR

Schilderij Voigt, panorama Berlijn 1457
Schilderij Voigt, panorama Berlijn

50 EUR