Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten console
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten console, deels ca. 1530 in Gothische stijl. Boven- en achterplank van latere datum. 50x30x25cm.

Grote olifant
Startprijs 250 EUR

Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.

Beeld, Garnier
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G

Bronzen lamp, hert
Resultaat: 570 EUR

Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.

Beeld, man met paard
Resultaat: 240 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...

Duits zittend heilig beeld
Startprijs 220 EUR

Heilig houten beeld van een zittende Maria 17e-18e eeuw, vermoedelijk Duitsland 22,5x11x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vrouw
Resultaat: 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G

Bronzen kat
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een katachtige, gemonteerd op zwart marmeren voet 46x31x23cm. Cond.: G

Houten adelaar
Startprijs 200 EUR

Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.

Marmeren beeld
Resultaat: 225 EUR

Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G

Wit heilig beeld, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R

Ivoren beeldje
Startprijs 190 EUR

Twee oude bronzen figuren, voorstellend 2 vrouwen met grote korf op de rug staand op klinkerstraar ca. 1920. ("Smeerlappen") 9x7x5,5cm.

Houten beeld, Iwa Ianwiri
Startprijs 180 EUR

Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G

Bronzen Afrikaans beeld
Startprijs 180 EUR

Groot bronzen Afrikaans beeld voorstellende een vrouw met grote schaal op haar hoofd en kind op de rug. 20e eeuw, H.75cm. Cond.:G

Beeld, lamp en gemsen
Resultaat: 375 EUR

Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R

Beeld Bali
Startprijs 180 EUR

Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.

Bronzen powerman
Startprijs 175 EUR

Grote bronzen wandplaquette gemerkt Boston Electric Power Co Remington, 21e eeuw. voorstellende een man in stad met bliksemschichten. 50x32.5x3.8cm.

Bronzen beer
Startprijs 170 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Falton, voorstellend een zittende beer, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x30x27cm. Cond.: G

3 Delen hout, Empire
Resultaat: 160 EUR

Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G

2 Houten figuren
Resultaat: 135 EUR

Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900. Voorstellend een man met blaasinstrument en een man met baard 27-28cm. Cond.: G

Bronzen buste, gekleurd
Startprijs 160 EUR

Oude bronzen buste in Jugendstil stijl, meerkleurig met antieke voet 20e eeuw. Voorstellend vrouw met fruit en hoed 43x25x15cm. Cond.: G

Wijwaterbakje, brons
Startprijs 160 EUR

Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G

Bronzen boekensteunen
Startprijs 150 EUR

Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Rodin, voorstellend de denker, gemonteerd op zwart marmeren voet, marmer van 1 boekensteun beschadigd. 24x18x13cm. Cond.: G