Eikenhouten console, deels ca. 1530 in Gothische stijl. Boven- en achterplank van latere datum. 50x30x25cm.
Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G
Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...
Heilig houten beeld van een zittende Maria 17e-18e eeuw, vermoedelijk Duitsland 22,5x11x10cm. Cond.: G
Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een katachtige, gemonteerd op zwart marmeren voet 46x31x23cm. Cond.: G
Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.
Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G
Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R
Twee oude bronzen figuren, voorstellend 2 vrouwen met grote korf op de rug staand op klinkerstraar ca. 1920. ("Smeerlappen") 9x7x5,5cm.
Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G
Groot bronzen Afrikaans beeld voorstellende een vrouw met grote schaal op haar hoofd en kind op de rug. 20e eeuw, H.75cm. Cond.:G
Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R
Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
Grote bronzen wandplaquette gemerkt Boston Electric Power Co Remington, 21e eeuw. voorstellende een man in stad met bliksemschichten. 50x32.5x3.8cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Falton, voorstellend een zittende beer, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x30x27cm. Cond.: G
Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G
Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900. Voorstellend een man met blaasinstrument en een man met baard 27-28cm. Cond.: G
Oude bronzen buste in Jugendstil stijl, meerkleurig met antieke voet 20e eeuw. Voorstellend vrouw met fruit en hoed 43x25x15cm. Cond.: G
Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Rodin, voorstellend de denker, gemonteerd op zwart marmeren voet, marmer van 1 boekensteun beschadigd. 24x18x13cm. Cond.: G