Compositie metalen jachthond met haas in zijn bek ca. 1910. Staart gerestaureerd 33x12x5cm. Cond.: R
Twee Jugendstil stijl compositie metalen beelden 20e eeuw. 1 Beeld mist iets in de hand (houten voet) 34-38cm. Cond.: R-G
Jugendstil stijl tinkleurig beeld 20e eeuw met houten voet, vrouw met kind 42cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R
Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G
Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G
Bronzen Egyptisch figuur op albasten voet 20e eeuw 9,5x9x8cm. Cond.: G
Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G
Vijf oude albasten uiltjes 2e helft 20e eeuw met glazen ogen in goede staat 4-10cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G