Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel postfrisse zegels 2700
Kavel postfrisse zegels
Startprijs 50 EUR
Album Ned. Nieuw Guinea 2701
Album Ned. Nieuw Guinea
Startprijs 40 EUR
Verkocht
China verzameling 2702
China verzameling

Resultaat:

325 EUR

Postzegelalbum Polen 2703
Postzegelalbum Polen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kavel vooroorlogse zegels 2704
Kavel vooroorlogse zegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Postzegelalbum Slowakije 2705
Postzegelalbum Slowakije

Resultaat:

20 EUR

Postzegels NL Davos III 2706
Postzegels NL Davos III
Startprijs 100 EUR
Postzegels NL Davo II 2707
Postzegels NL Davo II
Startprijs 60 EUR
Postzegelalbum Hongarije 2708
Postzegelalbum Hongarije
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Postzegelboeken 2709
2 Postzegelboeken

Resultaat:

35 EUR

Postzegelalbum Japan 2710
Postzegelalbum Japan
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4 Postzegelboeken 2711
4 Postzegelboeken

Resultaat:

40 EUR

Postzegelalbum Roemenië 2712
Postzegelalbum Roemenië
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Albums o.a; Ned. koloniën 2713
2 Albums o.a; Ned. koloniën

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Postzegelalbum Scandenavië 2714
Postzegelalbum Scandenavië

Resultaat:

40 EUR

Postzegelalbum DDR 2715
Postzegelalbum DDR
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Postzegelalbum DDR 2716
Postzegelalbum DDR

Resultaat:

35 EUR

Postzegelalbum Nederland 2717
Postzegelalbum Nederland
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Postzegelalbum NL postfris 2718
Postzegelalbum NL postfris

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Postzegelalbum Suriname 2719
Postzegelalbum Suriname

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Postzegelalbum Wereldblokken 2720
Postzegelalbum Wereldblokken

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Postzegelalbum + Gouden zegel 2721
Postzegelalbum + Gouden zegel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Diverse kaarten 2722
Diverse kaarten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Verz. NL. 5 albums 2723
Verz. NL. 5 albums

Resultaat:

155 EUR