Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot bronzen beeld 5000
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Grote brons 5001
Grote brons
Startprijs 950 EUR
Terracotta Clodion 5002
Terracotta Clodion
Startprijs 1.100 EUR
Joris Verdonkschot 5003
Joris Verdonkschot
Startprijs 2.000 EUR
Beeld, bronzen jongen 5004
Beeld, bronzen jongen
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld, zittende vrouw 5005
Bronzen beeld, zittende vrouw
Startprijs 600 EUR
Beeld, nar met vioor 5006
Beeld, nar met vioor
Startprijs 1.400 EUR
Oostenrijks beeld 5007
Oostenrijks beeld
Startprijs 350 EUR
Beeld, jongen + kruik 5008
Beeld, jongen + kruik
Startprijs 380 EUR
Bronzen man met slang 5009
Bronzen man met slang
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Bronzen papegaai 5010
Bronzen papegaai

Resultaat:

925 EUR

Bronzen beeld 5011
Bronzen beeld
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Eiken Corpus 18e eeuw 5012
Eiken Corpus 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Eiken Madonna-figuur 5013
Eiken Madonna-figuur
Startprijs 200 EUR
Grote eiken Madonna 5014
Grote eiken Madonna
Startprijs 350 EUR
Beeld, Java 5015
Beeld, Java
Startprijs 850 EUR
Bronzen beeld 5016
Bronzen beeld
Startprijs 230 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Jugendstil 5017
Bronzen figuur, Jugendstil

Resultaat:

350 EUR

Bronzen leeuw met leeuwin 5018
Bronzen leeuw met leeuwin
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld 5019
Bronzen beeld
Startprijs 700 EUR
Bronzen beeld, 2 paarden 5020
Bronzen beeld, 2 paarden
Startprijs 350 EUR
Schaal met pauw 5021
Schaal met pauw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen groepje, vogelnest 5022
Bronzen groepje, vogelnest

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bronzen dame 5023
Bronzen dame

Resultaat:

100 EUR