Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese munt, hamer&sikkel 700
Chinese munt, hamer&sikkel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese munt 701
Chinese munt

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
10 Munten Victoria 702
10 Munten Victoria

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Boek Nederland 703
Boek Nederland

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Preussen goud 704
Preussen goud

Resultaat:

120 EUR

Divers briefgeld 705
Divers briefgeld
Startprijs 30 EUR
2 Penningen NL 706
2 Penningen NL
Startprijs 100 EUR
Verkocht
12 Diverse munten 707
12 Diverse munten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
30 Munten, 708
30 Munten,

Resultaat:

50 EUR

Ned. 5ct. 1853 WIII 709
Ned. 5ct. 1853 WIII
Startprijs 300 EUR
Ned. 10ct. 1910 710
Ned. 10ct. 1910
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Ned. 10ct. 1911 711
Ned. 10ct. 1911

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2,5G 1854 over 1852 712
2,5G 1854 over 1852

Resultaat:

200 EUR

2,5G 1932 Grof haar 713
2,5G 1932 Grof haar
Startprijs 150 EUR
Verkocht
10 Diverse munten 714
10 Diverse munten

Resultaat:

130 EUR

Stuiver, bonk 715
Stuiver, bonk
Startprijs 50 EUR
Verkocht
11 Munten 16e/17e eeuw 716
11 Munten 16e/17e eeuw

Resultaat:

100 EUR

12 Diverse munten 717
12 Diverse munten
Startprijs 110 EUR
Verkocht
16 Munten 718
16 Munten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Diverse munten 719
3 Diverse munten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
42 Oosterse munten 720
42 Oosterse munten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Cassette Lindner 721
Cassette Lindner

Resultaat:

100 EUR

4 Ovale munten met gat 722
4 Ovale munten met gat
Startprijs 120 EUR
3 Oosterse munten 723
3 Oosterse munten
Startprijs 50 EUR