Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G
Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G
S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G
Johan Buning (Amsterdam 1893 - 1963), aquarel op papier, terrasgezicht 44x34cm. Cond.: G
Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en vaas 30x30cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger met originele kroon en tollen (tollen stukje af), Nr. 982896 (met half-uurslag). In goede originele staat 90x40x20cm.
Grote Weense notenhouten Gustav Becker 2-gewichts regelateur met decentrale secondenwijzer. Originele kroon en tollen. In zeer goede originele staat 123x43x20cm.
Bronzen Afrikaanse opperhoofd (20e eeuw?) in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniaturen; 2x flesjes met Chinese figuren (1 gesigneerd en stukjes gelijmd), 2x vaasjes met tuinmotief met vogel (1 chip) 6-9cm. Cond.: R-G
Chinees keramieken bloemsteker met glazuur ca. 1900, gesigneerd 14xø13cm.
Bronzen figuur gemaakt door Prof. Poertzel ( 1876 - 1963), voorstellend 2 fazanten op marmeren voet. Mooie originele patina en in zeer goede originele staat. 22x50x9cm.
Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.
Collier bestaande uit grote onyxkralen, 18 mm. Aan het collier zit een zilveren wisselsluiting, tonmodel, bezet met citrienen. Lengte 50 cm.
Klassiek bewerkte, GG 585/000, ring met slag. In het midden van de ring zit een rozet met 7 turkooissteentjes. ø 57. ca 7,2 gr.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G
Vroeg 19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat,...
Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.
Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.
Oud Chinees ebbenhouten met benen figuur, voorstellend een man met groente 1e helft 20e eeuw 18cm. Cond.: G
Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G
Prachtig antiek ivoren buste, gesigneerd Sambi Lopes. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met speciale haardracht op houten sokkel 11x10x24cm. Cond.: G
Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond....
Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G
Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.
Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G
Collier met 4 strengen zeer fijne bloedkoralen, tonnetjes model, aan een GG 585/000 antieke sluiting, ca 1870 .ø bloedkoraal 3 mm. Lengte 43 cm
Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd Indonesië (omgeving Leo Eland?), olieverf op paneel, Indische rijstvelden 50x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G
Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.
Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G
Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.
Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G
Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.
Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met stok en vat op zijn rug 21cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap-, herten- en floraal decor. geschulpte rand met minimale randschade 21,7x21,7cm. Cond.: G