Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede o...
Prachtige Hollandse Louis Seize secretaire ca. 1800 van rozenhout en satijnhout op eiken. Rondom band-intarsia en floraal intarsia. Mooi binnenleven met 6 lades, deurtje en vakverdeling. het meubel is...
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten partner-desk met aan beide zijden 3 lades. Origineel schrijfleer en origineel beslag, koperen monturen en wieltjes aan de poten. In zeer goede originele staat 77x89x...
Mahoniefineer empire (Holland) trumeau ca. 1820 van mahoniefineer op eiken en marmeren zuilen met messing capitellen en lade. Origineel beslag. Geheel in goede originele staat (minimale fineerschade) ...
Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast. Uitneembaar met groot smeedijzeren slot en sleutel. geheel in zeer goede originele staat 214x200x77cm.
Grote 18e eeuwse Engelse eikenhouten dressoir/ side table met 3 lades en koperen beslag (later) in goede originele staat 77x187x44cm.
Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Gothische eikenhouten kist 16e/17e eeuw met origineel slot. In goede originele staat 70x154x68cm.
Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm.
Zeldzame vroeg Biedermeier kinderstoel ca. 1830 van mahoniehout. Staand op koperen wieltjes, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende staat en nieuw gestoffeerd met l...
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Mooie 6-kantige vitrinekast ca. 1980 van teakhout met panelen en rondom facetgeslepen glas. In zeer goede staat 190x63x70cm.
Gesigneerde designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. 50x84x124cm.
Oude Art Nouveau stijl wandtafel 2e helft 20e eeuw met bronzen montuur in goede originele staat 84x110x37cm.
Grote oude munten-verzamelaarskast met 200 mahoniehouten lades (elke lade gestoffeerd) en twee deuren (afsluitbaar). 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 214x120x40cm.
Franse vitrinekast ca. 1880 met originele beschildering en volle zuilen met capitellen, snijwerk en facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 165x70x43cm. Cond.: G
Zeldzame vooroorlogse Indonesische opengewerkte houten stoel met geweldig snijwerk van paradijsvogels, leeuwen, bloemen, etc. (Stukje snijwerk mist van 4cm.). Verder in goede originele staat 94x71x73c...
Engelse eikenhouten 4-laden commode met origineel bronsbeslag 18e eeuw. In goede originele staat 84x86x34cm.
Mooie 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine in zeer goede originele staat 89x82x27cm.
Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.
Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.
Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G
Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.
Notenhouten met wortelnoten fineer naaitafel (zonder binnenwerk) ca. 1870, gerestaureerd 69x52x37cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.
Zithoek ca. 1900, Frans? van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G
Prachtige Louis Seize 1-deurs vitrinekast met inlegwerk. Rozenhout fineer en satijnhout ca. 1880. Inlegwerk met medaillon en guirlandes, staande op koperen pootjes. Minimale fineerschade 161x76x40cm. ...
Zes prachtige Louis Seize stoelen ca. 1890 met inlegwerk (intarsia). Ronzehout fineer en satijnhout medaillons in de rugleuningen met figurenvoorstellingen. In goede originele staat 94x36x46cm.
Empire 19e eeuwse mahoniehout fineer tafel met kolompoot en leeuwenklauwen ca. 1830. In goede originele staat, minimale fineerschade 73x107cm.
Biedermeier 2-deurs linnenkast ca. 1860 (uitneembaar), geen scheuren. Met 2 lades achter de deur. 1 Lade in losse delen. In goede originele staat 200x150x56cm. Cond.: R-G
Duitse eikenhouten laat biedermeier secretaire ca. 1840 in originele staat. lichte beschadigingen aan de lades. Poten ontbreken. verder in goede conditie 205x117x60cm.
Zeldzame wortelnoten 19e eeuwse coulissentafel met kolompoot en 4 leeuwenpoten (tussenbladen zijn weg). Verder in goede originele staat 75x108x136cm.
Oude Hollandse wortelnoten gebogen schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 110x105x57cm. Cond.: R
Leuk modern dames/kinder schrijfbureau 2e helft 20e eeuw. Blauw-grijs geschilderd hout, klassieke vormgeving in goede staat 90x120x75cm.
Prachtige Louis Seize ovale tafel ca. 1890, gefineerd en ingelegd, eiken op blad en poten rondom. Met koperen pootjes en lade. In zeer goede staat. Rozenhout , satijnhout 68x80x54cm.
Massief kersenhouten eettafel 20e eeuw in 18e eeuwse stijl. Mooie kwaliteit in goede staat 75x180x89cm.
Vroeg biedermeier mahoneihouten etagere met 4 lyra's als zijden ca. 1830 in zeer goede originele staat 66x56x16cm.
Lange antieke Franse kastanje houten salontafel met twee lades. Landelijk model. In goede staat. 50x158x60cm.
Prachtige Louis Seize halve-maan tafel ca. 1880 met intarsia op de gehele tafel van rozenhout en satijnhout. Roldeurtjes met medaillons en guirlandes ingelegd. geheel staand op koperen pootjes. In ze...
Zeldzame notenhout fineer Jugendstil slaapkamer ca. 1900 bestaande uit; 1x 1-deurskast (uitneembaar) met facetgeslepen spiegel, 2x 1-persoonbed, 1x commode met Jugendstil tegels en spiegelopstand en 2...
Eikenhouten 17e eeuwse dekenkist anno 1696, in originele staat 79x120x65cm.
Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.
Drie-delig mahoniehouten bankstel ca. 1870 Louis Philippe met aparte bank, dubbele rugleuning,(vlindermodel) wit gestoffeerd (licht bevlekt). In goede originele staat 100x74x135cm. en 75x62x98cm. Cond...
Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.
Duitse massief eikenhouten Jugendstil kast ca. 1910, uitneembaar met lades en schappen. Tevens medaillons op de deuren. In goede originele staat 212x57x150cm.
Eikenhouten handgestoken wandtafel ca. 1880 met gedraaide poten en tussenverbinding. Stukje blad af 90x102x43cm. Cond.: R-G
Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G