Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen- en vogeldecor. 3 Kopjes met chip, 3 schotels met chip en 1 schotel met haarscheur. 5xø11,5cm.
Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.
Grote Chinees porseleinen voorraad pot met rondom landschaps-decor in goede staat 23xø21cm.
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e ...
Oude Chinees porseleinen kraagvaas ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 38xø21cm.
Zeer grote oude Plaue Schierholz deksel pronkvaas met console 2e helft 20e eeuw met opgewerkt bloemendecor en figuren met gouddecor. (echt kobalt). Geen beschadiging ontdekt maar minimale chips mogeli...
Oud Chinees porseleinen boedha figuur ca. 1900 in zeer goede staat 23x23x16cm.
Twee prachtige Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x ca. 1800 met 5 Chinese figuren en florale omranding Cond.: G), 1x 19e eeuw met Chinese interieur, voorstelling van moeder met kind (gesigneer...
Schitterende antieke ivoren buste van een Afrikaans meisje met speciale haardracht ca. 1900. In goede originele staat 21x12x9cm.
Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G
Oude Meissen porseleinen putti met blaasinstrument ca. 1900 "Je les rends legers" in goede originele staat 12,3cm.
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G
Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vaas met floraal decor in goede staat 24xø12cm.
Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...
Antiek 19e eeuwse ivoren netsuke, voorstellend een Foo-hond met jong 2,7x3,5x2,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen dekselpotjes met visdecor en tekst op het deksel ca. 1800 in goede originele staat 8,5xø5,5cm.
Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met kind op zijn schouder. In goede originele staat 12,5cm.
Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G
Chinees ivoren figuur ca. 1900 voorstellend 3 spelende kinderen met maskers (dansen), 1 handje los maar wel erbij 8x10x7cm.
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Groot Chinees porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend Chinese man met kind 47cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten; 1x met Chinese voorwerpen decor (Gaaf) 17xø13cm. en 1x met bloemendecor, deksel beschadigd 15xø12cm. Cond.: R
Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren in landschapsdecor (gesigneerd) 32xø23cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse ivoren Oosterse (mogelijk Chinese) tempel met boedha. Prachtig rondom bewerkt met draken en floraal decor, deurtje is er los bij, in zeer goede originele staat 23x10,5x8,5cm.
Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...
Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor van spelende kinderen ca. 1900 in goede staat 25x17cm.
Ivoren figuur 19e eeuw met ivoren sokkel. In goede originele staat (bij rechtervoet haarscheuren) 24cm.
Prachtig exclusief Royal Doulton servies met gouddecor in Biedermeier stijl, decor Belvedere 20e eeuw. Bestaande uit; 3 presenteerschalen, 12 kopjes, 10 schoteltjes, 18 diepe borden, 17 grote borden, ...
Chinees ivoren bewerkte kaartenhouder. Gedetailleerd bewerkt met figuren, bloemen en landschapsdecor. Mooie kwaliteit 9x5x2cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniaturen; 2x flesjes met Chinese figuren (1 gesigneerd en stukjes gelijmd), 2x vaasjes met tuinmotief met vogel (1 chip) 6-9cm. Cond.: R-G
Chinees keramieken bloemsteker met glazuur ca. 1900, gesigneerd 14xø13cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G
Prachtig antiek ivoren buste, gesigneerd Sambi Lopes. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met speciale haardracht op houten sokkel 11x10x24cm. Cond.: G
Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond....
Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.