Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".
Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...
Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U
Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Russisch zilveren geëmailleerde parfumfles met twee amethisten in schroefdop, 84 Zolotniks= 875/000. H. 7.5cm., Cond.:U
Fraaie grote bewerkte zilveren jardieniere zonder sachotels, rustend op vier leeuwenpoten 835/000, H.45cm., ca. 573gr., Cond.:G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Zeldzame antieke 14 karaats gouden breischede speld met graveerwerk. Nederlands gekeurd 1860, L. 5cm., ca. 3gr.
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde voet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U
Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...
19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U
Engels sterling zilveren 925/000 kandelaar met rijkelijk bewerkte voet en kroon, Korintische zuil. H. 17cm., voet 8.5x8.5cm., Cond.:U
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G
Zilveren ovale theebus, 835/000, met gedreven Oud-Hollandse voorstellingen en voorzien scguitvormig deksel met knop.MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, ca.1930, 8x9x6cm., ca. 111gr.
Agaten thorapointer bewerkt met zilveren monturen waarin turkooises.L. 16cm., Cond.:U
Zilveren tasbeugel met fluwelen tasje en draagriem, 800/000. Beugelbreedte 14.5cm., Cond.:U
Zilveren, 835/000, inktstel op pootjes, met handgreep voorzien van fraaie Biedermeier graveringen en een stel gecontourneerde glazen potjes met zilveren monturen en gebolde zilveren dopjes. Keurkamer ...
Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...
Engels Sterling zilveren, 925/00, tafelset in prachtig bijbehorend origineel etui. Mosterdpot met scharnierend dekseltje, zoutvaatje en strooier, bijbehorend mosterd- en zoutlepeltje en blauwglazen in...
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U
Fraai geslepen kristallen bonbonschaal met Russisch slijpsel, 10x15cm. De schaal is voorzien van een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel. MT J.Spiekerman en J.M. Steiger, Amsterdam ca 1844
Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U
Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje met gravering G.P.P. 1851, en het deksel met filigrainwerk en knopjes. MT.: D.de Gilde Koppenol, Schoonhoven 1850...
Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.
Mooi antiek zilveren tafelstuk rustend op vier acanthusbladpootjes. De buitenkant is gegraveerd in meandermotief. Mooi opgewerkte handgreep met lothuskelkmotief, 813/000, MT.: AK, ca. 259gr., B.20xH 2...
Ovaal zilveren snuifdoosje, 800/000 met fraai bijzonder gedreven deksel van een grote hond aan een touw met 7 spelende putti's en de opstaande rand met florale versieringen, binnenzijde is verguld, On...
Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U
Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos, rondom bewerkt met accanthus- en bloemmotieven, op deksel voorstelling: Napoleon met zijn zoon. Jaarletter: I : 1918, MT.: Schoonhovense zilverfabriek Hoo...
Antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000, Jaarletter: V 1880,m MT.: D.P.Kooi, Kollum, L. 27cm., Cond.:U
Ovaal zilveren 835/000, filigrain huwelijksdoosje met op het deksel een opgehoogde bloem. Gekeurd met Franse haan, Parijs, ca. 1809, 5x4x1cm., ca. 22gr.
Kalebasflacon met zilveren monturen en dop, versierd met halfedelstenen.L.19cm., Cond.:U
Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren 835/000 theelepels met bijbehorende taartvorkjes met sneeuwklokjesmotief bekroond. MT.:onbekend, totaal ca. 230gr., L.11cm., Cond.:U
Geslepen kristallen fruitschaal aan een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn. Vooraschotgen ca. 1890, 26x16x18cm.
Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G
Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.
Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...
Geëmailleerd zilveren bekertje met vergulde binnenzijde 916/000, MT.: 7A10, 4.5xø3.5cm., Cond.:U
Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U
Twaalf zilveren koffielepels en klontjestang, deels verguld, in origineel etui, met rocaille motieven, Lodewijk xv stijl, Frankrijhk, ca. 241gr., Cond.:U