Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Acryl, Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G

Kraagvaas, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen kraagvaas ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 38xø21cm.

Zonne comtoise
Resultaat: 625 EUR

Franse zonne comtoise ca. 1780 Louis Seize. In goede originele staat met peerslinger en bok, werkend met sleutel 38x22x14cm. Cond.: G

Armband Wg saffier briljant
Resultaat: 600 EUR

Armband WG750/000,met saffieren en briljant. Schakelarmband WG gematteerd, met bewerkt middenstuk met daarin 5 ovale saffieren cabouchon geslepen ca 2.37 ct, verlopend in grootte en daarnaast 12 brilj...

Collier, bloedkor.
Resultaat: 600 EUR

Bloedkoralen colllier met in het midden een GG, 585/000, peervormige hanger met bloedkoraal, 18x28mm. Tussen de koralen zitten GG, 585/000, stukjes en het collier heeft een GG, 585/000, bolsluiting. L...

Zilveren wijnkan
Resultaat: 600 EUR

Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U

Armband GG/WG met pennen
Resultaat: 600 EUR

Armband GG/WG, 585/000.Gepende armband met geschulpte schakels en in het midden een rij met WG schakels. De schakels van de armband zijn bewerkt. Lengte 19,5 cm. ca 30,3 gr.

Schilderij, Gorter
Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter (Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met beek en koeien op weiland 56x42cm. Cond.: G

H.P. Koekkoek
Resultaat: 600 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - 1890 Engeland), olieverf op linnen, heidelandschap met pad, schapen, boer en boerin 26x20cm. Cond.: G

Bijbel
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M

Pieter Keur, Statenbijbel
Resultaat: 600 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse bijbel door Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam anno 1776. Met origineel lederen band en bronzen beslag (met gravures) 36x12x25cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Dewitt
Resultaat: 600 EUR

Bronzen figuur van Floyd T. Dewitt op marmeren voet, "Achterburgwal Annie" in zeer goede originele staat 37cm.

Grote pronkvaas
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote oude Plaue Schierholz deksel pronkvaas met console 2e helft 20e eeuw met opgewerkt bloemendecor en figuren met gouddecor. (echt kobalt). Geen beschadiging ontdekt maar minimale chips mogeli...

Boedha beeld
Resultaat: 600 EUR

Oud Chinees porseleinen boedha figuur ca. 1900 in zeer goede staat 23x23x16cm.

2 Chinese borden
Resultaat: 600 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x ca. 1800 met 5 Chinese figuren en florale omranding Cond.: G), 1x 19e eeuw met Chinese interieur, voorstelling van moeder met kind (gesigneer...

Ivoren beeld
Resultaat: 575 EUR

Schitterende antieke ivoren buste van een Afrikaans meisje met speciale haardracht ca. 1900. In goede originele staat 21x12x9cm.

Ring WG saffier briljant
Resultaat: 550 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en saffier. Brede ring met aan de bovenzijde met aan de 2 buitenranden een rij met 15 briljanten, 0.56 crt TW/SI. In het midden zitten 4 golven met baquette geslepen saff...

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 550 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bakbarometer door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam 125cm. Cond.: G

Bloedkoralen collier 3 rijen
Resultaat: 500 EUR

Collier, 3 rijen mooie rode bloedkoralen met GG, 585/000 royale sluiting. De bloedkoralen, ø ca 4,5-5mm, zijn in 3 rijen geregen en bevestigd een aan een ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een...

Parfumflesje
Resultaat: 500 EUR

Russisch zilveren geëmailleerde parfumfles met twee amethisten in schroefdop, 84 Zolotniks= 875/000. H. 7.5cm., Cond.:U

Gesign.Corneille vogel/vis
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerd Corneille, beschilderd houten sculptuur, olieverf op paneel, abstract figuratief, vogel met vis 55x70cm. Cond.: G

Gothise eikenhouten kist
Resultaat: 500 EUR

Gothische eikenhouten kist 16e/17e eeuw met origineel slot. In goede originele staat 70x154x68cm.

Kabinet
Resultaat: 500 EUR

Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm.

Zeldzame kinderstoel ca. 1820
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame vroeg Biedermeier kinderstoel ca. 1830 van mahoniehout. Staand op koperen wieltjes, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende staat en nieuw gestoffeerd met l...

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Bronzen figuur, liggend naakt
Resultaat: 500 EUR

Bronzen figuur, liggend naakt, met monogram G.H. II/VII. In zeer goede originele staat, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw 22x11x9cm.

Bronzen beeld
Resultaat: 500 EUR

Groot bronzen figuur van een adellijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.

Ivoren figuur
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G

Rijring GG/WG Rensini
Resultaat: 485 EUR

Rijring, WG/GG 585/000 met 7 briljanten. Rijring Rensini DD, met WG balkjes waartussen 7 briljanten van 0.05 crt per stuk zitten. ø 60. ca 3,5 gr

Zilveren etagere
Resultaat: 475 EUR

Fraaie grote bewerkte zilveren jardieniere zonder sachotels, rustend op vier leeuwenpoten 835/000, H.45cm., ca. 573gr., Cond.:G

Meissen putti
Resultaat: 475 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met blaasinstrument ca. 1900 "Je les rends legers" in goede originele staat 12,3cm.

2 Consoles
Resultaat: 460 EUR

Twee prachtige grote handgestoken wandconsoles 19e eeuw; 1x etende boer en 1x boerenvrouw met pluimvee in haar hand 35x22x26cm.

Schilderij, J. v. Delden
Resultaat: 450 EUR

Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen 40x80cm. Cond.: G

Indonesische kris
Resultaat: 450 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met messing bewerkte schede, in zeer goede staat 46cm.

Beeld A. ter Braak
Resultaat: 450 EUR

Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G

Knobbelvaas, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G

Chin. beeld, celadon
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vaas met floraal decor in goede staat 24xø12cm.

Ivoren hamer
Resultaat: 450 EUR

Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...

Ivoren netsuke
Resultaat: 445 EUR

Antiek 19e eeuwse ivoren netsuke, voorstellend een Foo-hond met jong 2,7x3,5x2,5cm. Cond.: G

Vitrinekast, 6-kantig
Resultaat: 425 EUR

Mooie 6-kantige vitrinekast ca. 1980 van teakhout met panelen en rondom facetgeslepen glas. In zeer goede staat 190x63x70cm.

Tafel, R. Dubarry
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerde designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. 50x84x124cm.

Groot kristallen servies
Resultaat: 425 EUR

Zeer uitgebreid kristallen glazenset met 2 karaffen, ca. 120 delen. Bij elkaar horende setjes, geslepen kristal midden 20e eeuw 9-32cm. Cond.: G

2 Chin. dekselpotjes
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotjes met visdecor en tekst op het deksel ca. 1800 in goede originele staat 8,5xø5,5cm.

Granaat collier antieke sluiting
Resultaat: 400 EUR

Collier, 5 rij-ig granaten met grote GG 585/000 ovale antieke sluiting. 5 Rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan fraaie antieke eindstukken met mooie royale ovale antieke sluiting, ø 42x34 mm, met...

Deco stijl wandtafel
Resultaat: 400 EUR

Oude Art Nouveau stijl wandtafel 2e helft 20e eeuw met bronzen montuur in goede originele staat 84x110x37cm.

Muntenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote oude munten-verzamelaarskast met 200 mahoniehouten lades (elke lade gestoffeerd) en twee deuren (afsluitbaar). 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 214x120x40cm.

Ivoren figuur
Resultaat: 400 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met kind op zijn schouder. In goede originele staat 12,5cm.