Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinees met waterzak in zeer goede staat 8cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en gouddecor, in goede staat 5xø12cm.
Twee grote 18e eeuwse mangaankleurige tegels, voorstellend een duif op bloementak. tegels a 20x12,5cm. In goede originele staat
Oude bisquit porseleinen Hummel figuur (Goebel) 1972 - 1979 nr. 10/4, bloemenmadonna. In goede originele staat 20,5cm.
Capucijner porseleinen 19e eeuwse trekpot met bloemendecor. Zilveren deksel en zilveren tuit. In goede originele staat 11x18xø9cm. Cond.: G
Twee oude keramieken Mobach figuren, voorstellend moeder en kind 15-28cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Wallendorf porseleinen kop &schotels met bloemendecor (1 schotel extra). 1 Schotel met haarlijn, verder in goede originele staat 4,5xø11cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse inktset bestaande uit; houder, inktpot en lakstempel. Met rose/goud en bloemendecor. Gesigneerd (niet beschadigd) 6x16x8cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen opengewerkte schalen met wijnranken motief, gemerkt Tiefenfurth Duitsland (T.P.M.) ca. 1880. In goede originele staat 30x27x6cm.
Grote 18e-19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor in zeer goede staat ø40cm.
Mobach keramiek,21 deel, gesigneerd. Onder andere; vazen, potten etc. 12-20cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen vaas 17e-18e eeuw met floraal decor in goede staat 13,5cm.
Groot Japans sierbord ca. 1900 (gesigneerd) met bloemen- en vogeldecor in goede originele staat ø40,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen beelden ca. 1890 van een dame en heer (vingers af bij beide figuren, verder in goede conditie). Onduidelijk gemerkt 21-22cm. Cond.: R
Terracotta 15e eeuwse schenkkan (beschadigd) in vitrine. Duits Rhijnland 33x25x24cm. Cond.: R
Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie, mooie gedetailleerde kwaliteit (3 vingers beschadigd), verder in goede staat 24x16x4cm.
Antiek ivoren plaquette18e-19e eeuw, voorstellend Maria met kind in de wolken. Geheel in mahoniehouten lijst 14,5x11cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vaasjes ca. 1880 met geel decor en rondom een voorstelling met diverse figuren 16xø8cm. Cond.: G
Twee handbeschilderde tarracotta sierborden ca. 1900, gemerkt K.O. D3 G25. In goede originele staat ø25cm.
Oude Chinees porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met Chinees schrift en tekens, in goede staat 28-ø13cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen figuren ca. 1880, voorstellend een Arabische man en vrouw. Minimale chips bij parelrand 23xø11cm. Cond.: R
Twee delen 19e eeuws Satsuma keramiek (gesigneerd); 1x dekselpot met goud- en figurendecor 10,5xø12cm. en 1x gelobte schaal met goud- en figurendecor 5xø12,3cm. Cond.: G
Drie oude terracotta figuren (China of Hongkong) met glazuur (1 vinger mist) ca. 18cm. Cond.: R-G
Vijd-delig polychroom Makkums kaststel met vogel- en bloemendecor ca. 1880. Merkteken broers Tichelaar, chips af.
Acht delen oud Wedgwood keramiek, decor Etruria 2e helft 20e eeuw bestaande uit; 8 kop&schotels, bonbonschaal, grote schaal, ovale schaal en melkkan 6-31cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje bij een boom 1972-1979 Nr. 223 "Brüderlein und Schwesterlein". In goede originele staat 41cm.
Twee keramieken Mobach plaquettes met gezinsvoorstellingen in goede staat 36x23cm. en 20x17cm.
Grote antieke keramieken Villeroy & Boch bloempot Nr. 2798 1041, verder niet gemerkt. met floraal en landschapsdecor 24x27xø38cm.