Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel figuur, voorstellend een Schulschwänzer 1990-1999, Nr. 822/0. In zeer goede originele staat 11cm.
Grote Chinese gemberpot met koperen montuur 18e-19e eeuw 18xø15cm. Cond.: R-G
Wedgwood keramieken gebakset 15 delen 2e helft 20e eeuw, ø13cm. en 23x23cm. Cond.: G
Tien delen Wedgwood serviesgoed of Etruria 2e helft 20e eeuw; 8 kop & schotels, melk- en suikerpot 6-8cm. Cond.: G
Grote keramieken vaas met blauw-glazuur 70-er jaren in goede staat 31xø18cm. , 1x glazen karaf (cassiskleur), chips bodem 34x16x6cm. Cond.: R-R
Oude Duits porseleinen danseres met spiegel, gemerkt W met een kroon en 1764. Midden 20e eeuw in zeer goede originele staat 21x18x14cm.
Chinees porseleinen koffieservies 20e eeuw; koffiepot, melkkan, suikerpot en 6 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G
Twee Jugendstil stijl porseleinen vazen met bloemdecor, gemerkt Colenbrander 21e eeuw 20-31cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen miniatuur-vaasjes 19e eeuw; 2x tuitvaasje, 1x vaas met geschulpte brede bovenrand en 1x vaasje met geribbelde bovenrand (chip) 7-11cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinese imari schoteltjes met bloemvaasdecor, 1 bordje met lichte randschade ø10,9cm.
Antieke Chinees ivoren bewerkt mediallon in houten omlijsting, voorstellend diverse Chinese figuren in een tuin 7x8x1cm. Cond.: G
Chinese gemberpot 19e eeuw met landschaps-decor in zeer goede staat 15xø15cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Regina Gouda, 1x schenkkan plateel Noord Holland, 1x vaas Autumn Zuid Holland, 1x potje Autumn Zuid Holland (glazuur chip) 8-22cm. Cond.: G
Twee grote keramieken figuren , paard en dolfijn, met groen glazuur. Blue Mountain Canada. 37-44cm., Cond.G
Elf antieke keramieken kop&schotels, gemerkt C. Bernet Son, met Romeins rijtuigen decor. Minimale chips 5xø12cm. Cond.: R-G
Duitse historisme Westerwald klepkan ca. 1880 met tinnen deksel en duimrust nr. 269 met interieur en figuren voorstelling. In zeer goede staat 37cm.
Kaststel, 3-delig, van Villeroy & Boch ca. 1920; 2 vaasjes heel, 1 bolvaasje gelijmd. met floraal decor en landschapsdecor 9-13cm. Cond.: R-G
Delfts 3-delig kaststel 20e eeuw met landschapsdecor (molen bij rivier) in zeer goede staat 31xø11cm. en 31xø12cm.
Wit porseleinen Meissen vaas ca. 1970 in goede originele staat 23,5xø10,5cm.
Hollands 19e eeuws mangaan tegeltableau met 4 losse tegels extra, bloemenmotief 29,5x29,5cm. en 13x13cm. Cond.: R
Porseleinen gebakset van Hutschenreuther, 13-delig,Selb Germany met vruchtendecor en goudrand. In zeer goede staat ø17-ø28cm. Cond.: G
Oude Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een invalide zwerver. 1mm chip bij hoed en stukje van veer af Cond.: R 16cm.
Oude Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, getiteld "Le Malade", stukje pink af 16cm. Cond.: R-G
Drie delen oud Hollands plateel; 1x grote schenkkan Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x kleine schenkkan Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x bolvaas Kon. plateelbakkerij Zuid Holland 17-26cm.
Twee delen oud Hollands plateel; 1x tuitvaas en 1x oorvaas, Gouda Zuid Holland 23-32cm.
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) wand-sierschotels, Hum 293 Fürs Vaterle 1991 in zeer goede staat ø18cm.