Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.
Twaalf delen antiek/oud cloisonne 1e helft 20e eeuw o.a; blakers, bureauset, spiegel, fotolijst en schaaltje in goede originele staat 11-21cm.
18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M
Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.
Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat 80x48x26cm.
Twee prachtige grote handgestoken wandconsoles 19e eeuw; 1x etende boer en 1x boerenvrouw met pluimvee in haar hand 35x22x26cm.
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Bronzen olielamp (Aziatisch of Gothisch), 19e eeuw of ouder. in de vorm van een katachtige met leeuwenkop als borstplaat 8,5x9,5x4cm. Cond.: G
Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...
Viool in kist, gemerkt Johan Baptist Schweitzer Fecit at Forman Hieronym Amati Pestini. In goede staat met strijkstok 78x24x11cm. Cond.: G
Groot kavel zeldzaam verguld latoenkoperen applicaties ca. 1860. groot deel nog nooit gebruikt. te gebruiken voor wandapplicaties, ornamentuur, gordijnbekleding etc. 10-50cm. Cond.: G
Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.
Stel grote 19e eeuwse messing kaarskandelaars 4-lichts. Prachtig bewerkte voet, in zeer goede staat 65cm.
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Twee Duitse gietijzeren Historisme wand-sierborden ca. 1880; 1x Der Trompeter vonSäckingen, Die Ueberraschung en 1x Der Tromptere von Säckingen, Der erste Kuss. Met originele vergulding in goede origi...
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Prachtig Engels mahoniehouten brievenkistje ca. 1800 met inlegwerk op deksel en bandintarsia. geheel staand op ivoren pootjes. 1 Beslag aan de zijkant is beschadigd, geheel verder in goede originele s...
Mahonie fineer 19e eeuwse Engelse likeurkist ca. 1840 met daarin 3 kristallen karaffen. 1 Mist en 1 beschadigd maar compleet met origineel slot en beslag. lichte fineerschade 22x19x18cm. Cond.: R
Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.
Mahoniehouten fineer likeurkist ca. 1820 empire. Geen inhoud, oudere restaurartie. In goede staat 27x18x19cm.
Hollandse theedoos ca. 1800 van notenfineer met bandintarsia, origineel slot en sleutel met hengsel. Stukje fineer mist 10x19x10,5cm. Cond.: R-G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm.
Notenhouten Schwarzwald schuifbare boekensteun met mooie kwaliteit snijwerk, 1 korhoen en 1 vos 42x13x11cm. Cond.: R-G
Groot kavel van diverse fossielen o.a; scarabee, vis, etc. etc. 4-12cm. Cond.: G
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.
Grote compositie-metalen lampenvoet, voorstellend een putti ca. 1880. Arm gelijmd en vinger weg 75x23x17cm. Cond.: R
Koperen kalender met sterrenbeelden, maanden en dagen. Spaanse en Latijnse tekst ca. 1900 5x21,5cm. Cond.: G
Oud Oosters vergrootglas met jade?, in goede staat 20e eeuw, 16cm. Cond.: G
Vier delen Chinees oud/antiek (en India); 1x cloisonne schenkkan 19e eeuw (zwaar beschadigd), 1x bronzen trekpot met Chinese tekens (gesigneerd), 1x Indiase cloisonne kom (20e eeuw) en 1x antieke cloi...
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat ca 1920. 39xø16cm.
Schailpad sigarenhouder 19e eeuw met zilver inleg in zeer goede originele staat 14x7x2cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Antieke historisme Duitse gietijzeren plantentafel met druivenranken en cherubijn-koppen ca. 1900. In goede originele staat 71x30x30cm.
Antieke Amerikaanse National kassa "Dayton Ohio 1892", in goede originele staat 62x47x40cm.
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 37x60x43cm.
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Lederen bewerkte foudraal met likeurkaraffen bekerstop ca. 1900 Cond.: G
Drie oude Russische oorkondes met emaille WO II (of ouder), in zeer goede originele staat 6x2,5cm.
Oude Russische oorkonde CCCP, rode ster en marcherende man en vrouw (met lint). In goede originele staat 10x3cm.
Oude Russische oorkonde met emialle, CCCP, hamer, sikkel, vlag en lint. In zeer goede originele staat 10x3,5cm.
Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
Antieke Hollandse sextant in notenhouten kist. G. de Koning Arnhem-Amsterdam no. 2692, 15x20x23cm. Cond.: G
Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G
Twee flessen rode wijn, Coupole St.- Clement, Les Gros Cailloux. Bille P No. 17483 en No. 17498
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Fles witte wijn, Domaine de la Gauche 1982, Sauternes. Jean Baro proprietaire a Bommes-Sauternes. 1x Louis Bert & Co Graves.
Fles wijn Chateau du Juge aux 1959, Jean Medeville et Fils. 1x Fles wijn, Chablis Fourchaun, Premier Cru, Grand vin du Bourgogne.
Papieren globe ca. 1915, Scan Globe A/S Denmark Replogie, Chicago - Hassing Copenhagen Corp. In originele eikenhouten globe. Beschadiging 2cm. papier globe 45x40x40cm.
Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Oude bronzen kapspiegel, bewerkt met engelen en ranken, 2e helft 20e eeuw 38x23x10cm. Cond.: G
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.
Oude messing bewerkte kapspiegel met putti 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x30x7cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse dokterstas/reiskoffer met koperen beslagen nagels en origineel slot. In zeer goede originele staat 55x34x25cm.
Oud Javaans Bolomes met schede. bewerkt en beslagen met Djokja zilver. In goede originele staat 26x5x2cm.
Groot antiek jachtmes (hertevanger), ongemerkt. Vermoedelijk Oosters 45cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.
Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.
Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G
Drie oude Oosterse messen en Oosters kopie-pistool (1 handvat mist) 26-70cm.
Decoratief zwaard en bijl 20e eeuw in goede staat. Rijk bewerkt 67x76cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Timmermans houtschaaf met koperen armaturen. In zeer goede originele staat 24x22x16cm.
Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 43cm.
Twee kleine tinnen dekselkannen 17e-18e eeuw met duimrust, 1 deksel is los 14-15cm. Cond.: G
Empire tinnen kraantjeskan ca. 18010 met houten voet in zeer goede staat, alleen afsluiting mist, 47x18x24cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Twee oude tinnen kraantjeskannen 19e/20e eeuw met beschildering. In redelijk tot goede staat 38-42cm. Cond.: R-G
Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G
Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G
Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G
Prachtige Duitse antieke reservistenpijp, Fahrich Tönnies 1904 06 FA 46 2B. Met hoornen kanon etc. In goede originele staat 80cm.
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.
Grote bakkers-petroleumlamp ca. 1900, Jugendstilo met contragewichten. In goede originele staat 140xø40cm.
Grote petroleumlamp ca. 1900 met compositie metalen voet op zwart keramiek, met groen glazen reservoir 66cm.
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880 van compositie metaal. Brander is gemoderniseerd naar electrisch 66cm. Cond.: R-G
Duitse petroleumlamp ca. 1900 met gietijzeren voet en messing reservoir in goede staat 55xø15cm.