Oude Hollandse messing hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x51x54cm. Cond.: G
Twee delen houtsnijwerk 18e-19e eeuw in goede originele staat 100-160cm.
Oude messing kaarsenkroonluchter 4-arms 2e helft 20e eeuw 28x40x40cm. Cond.: G
Twee grote bronzen kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 53-63cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-190cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Twee smeedijzeren enkelboeien 18e-19e eeuw in goede originele staat 72cm.
Originele 17e-18e eeuwse smeedijzeren enkelboeien in goede originele staat 76cm. Cond.: G
Oude bronzen empire stijl lampenvoet 20e eeuw in originele staat 65cm. Cond.: G
Duitse Historisme kopergeslagen wandreliëf in originele houten koperbeslagen lijst (hoekornamenten). Voorstellend een haas en twee maal gevogelte 50x40cm. Cond.: G
Tibetaans sieradenkistje, leer op hout, met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x30x18cm.
Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G
Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 38cm.
Apart Oosters keramieken object voor koken of trommel? 20e eeuw 23x45x20cm. Cond.: G
Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 20x10x10cm.
Grote smeedijzeren waag uit 1720 in goede originele staat 110x65x10cm.
Schuifslot 17e-18e eeuw met 2 grote smeedijzeren sleutels (mogelijk van latere datum) 27-37cm. Cond.: G
Smeedijzeren enterhaak 17e-18e eeuw in goede originele staat 22x24cm.
Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.
Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G
Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.
Decoratief houten beschilderd carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.
Houten barok kaarskandelaar met originele vergulding en beschildering. Bovenrand beschadigd 75x20x20cm. Cond.: R-G
Japans beschilderd tafelscherm ca. 1920 met landschapsdecor in goede originele kleur 87x62cm. Cond.: G
Twee Neo-Renaissance bronzen tafelbellen 20e eeuw (gewichtjes voor bel mist), 10-11cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren waag 18e eeuw in goede originele staat 112x60x5cm.
Twee kleine smeedijzeren wagen 18e-19e eeuw in goede originele staat
Drie smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 40-50cm.
Twee smeedijzeren wagen 17e-18e eeuw in goede originele staat 56-89cm.
Grote petroleumlamp met groen opaline glazen voet met beschildering ca. 1900 in goede staat 78xø15cm.
Grote petroleumlamp met wit opalineglazen voet met beschildering ca. 1900, in goede staat 78xø15cm.
Houtgesneden 19e eeuw kruisbeeld met benen Corpus Christie in goede staat 32cm.
Houten met rood leer beklede beschilderde Tibetaanse sieradenkist, met vogel-, takken- en gouddecor 20e eeuw 14x18x13cm. Cond.: G
Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 37cm.
Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm.
Drie delen Oosterse vazen oud/antiek; 2x cloisonne vazen met drakenmotief (China) en 1x Indische vaas met figuren 10-22cm. Cond.: G
Grote aparte oude bronzen kaarskandelaar in ballustervorm ca. 1900, waarschijnlijk trap-balluster geweest. H.: 80cm. Cond.: G
Mahoniehouten haardscherm met bandintarsia en borduurwerk, in goede originele staat 140x30x24cm.
Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G
Eikenhouten wandrek met Engels serviesgoed en 1 eikenhouten wandkastje ca. 1900 handgestoken 51x54x9cm. en 53x55x11cm. Cond.: G
Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G
Oude tafellamp met compositie metalen herdershond en marmer ca. 1940. In goede originele staat 29x23x9cm.
Oude hanglamp uit de oude Willemschool te Hengelo ca. 1950 in originele staat 92xø28cm. Cond.: G
Decoratieve porseleinen lamp 2e helft 20e eeuw met messing versieringen en voet. Voorstellend een vogel op tak (stukje van snavel af) 46x14x17cm. Cond.: R
IJzeren 19e eeuwse ketel met messing kraan en opschrift "Hollcroft 24 pints" 40x48xø26cm. Cond.: G
Oud koperbeslagen borstel wandkastje met spiegel en borstelset 20e eeuw in goede staat 55x31x7cm.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse weegschaal met mahonie voet en messing. In goede originele staat 66x47x23cm.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm 14x15x11cm. Cond.: G
Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.
Gobelin in goudkleurige lijst ca. 1900, 50x60cm. Cond.: G
Oude Jugendstil stijl glazen plafondlamp in goede staat 49xø13cm.
Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.
Antieke telefoon 1e helft 20e eeuw Jydsk in zeer goede originele staat 32x26x13cm.
Prachtige opaline glazen wand-petroleumlamp ca. 1900 met messing armatuur in goede originele staat 51x21x14cm.
Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G
Franse opaline glazen 19e eeuwse lampevoet met gouddecor, handbeschilderd 75xø15cm. Cond.: G
Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote blaker, 1x tabaksdoos en 1x kruitbus 8-34cm. Cond.: G
Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Oud wand-pijpenrek van beschilderd gips met 6 tabakspijpen 20e eeuw 53x17x9cm. Cond.: G
Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G
IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm.
Oude globus ca. 1950 met papieren globus en houten voet. Räths Staatskundige globe, Prof. Arthur Krause Leipzig in zeer goede staat 27xø19cm.
Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G
Grotere fijngestoken Oosterse houten kist 20e eeuw in zeer goede staat 14x24x36cm.
Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G
Drie grote roestvrijstalen design kaarskandelaren, waarschijnlijk delen van een nokkenas 10-15cm. ø12cm. Cond.: G
Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.
Bronzen wijwater wandbak met buste van Jezus Christus ca. 1900 in goede staat 19x12x5cm.
Empire stijl hanglamp ca. 1900 met albast. Electrisch, vernikkeld messing. In originele staat 60xø55cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse dubbele vogelkooi in goede originele staat 44x67x32cm.
Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten verwerkt in de poten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G
Sieradenkistje, 30x20x15cm, notenhout belijmd met los vak. Binnenzijde met rood zijde bekleed.
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Grote historisme petroleumlamp ca. 1880 met putti (compositie metaal) in goede originele staat 83cm.
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Twee messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G