17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Stolp glas 450
Stolp glas

60 EUR

Kavel postfrisse zegels 2822
Kavel postfrisse zegels
Startprijs 30 EUR
Groot kristallen servies 5500
Groot kristallen servies

425 EUR

Peking glas vaas 5501
Peking glas vaas

1.700 EUR

Jugendstil vaas 5502
Jugendstil vaas
Startprijs 250 EUR
3 Schalen 5503
3 Schalen
Startprijs 80 EUR
9 Schalen 5504
9 Schalen
Startprijs 180 EUR
Karaf met 5 glazen 5505
Karaf met 5 glazen
Startprijs 100 EUR
Lalique aansteker 5506
Lalique aansteker

85 EUR

Glas-In-Lood venster 5507
Glas-In-Lood venster

100 EUR

Rode karaf + 6 glazen 5508
Rode karaf + 6 glazen

125 EUR

Blauwe strooier + doos 5509
Blauwe strooier + doos

65 EUR

Lalique asbak 5510
Lalique asbak
Startprijs 80 EUR
2 Champagneglazen Copier 5511
2 Champagneglazen Copier

70 EUR

Kroonluchter, Boheems kristal 5512
Kroonluchter, Boheems kristal

275 EUR

Set Copier Leerdam 5513
Set Copier Leerdam

60 EUR

Jugendstil vaas 5514
Jugendstil vaas

25 EUR

Divers waaierkristal 5515
Divers waaierkristal

50 EUR

Glazen vaas met tin 5516
Glazen vaas met tin
Startprijs 150 EUR
Menageset, auto 5517
Menageset, auto

75 EUR

Gekleurd kristal 5518
Gekleurd kristal
Startprijs 40 EUR
Fles, 17e-18e eeuw 5519
Fles, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR
6 Karaffen 5520
6 Karaffen

30 EUR

Divers glaswerk 5521
Divers glaswerk
Startprijs 10 EUR