17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Joodse tol 321
Joodse tol

50 EUR

Evert Moll 1000
Evert Moll

2.250 EUR

Jan van Vuuren, Elburg 1001
Jan van Vuuren, Elburg
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, Gorter 1002
Schilderij, Gorter

600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler 1003
Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler
Startprijs 700 EUR
Kees Verwey 1004
Kees Verwey

1.200 EUR

H.P. Koekkoek 1005
H.P. Koekkoek

600 EUR

Ongesigneerd stilleven 1006
Ongesigneerd stilleven

200 EUR

Schilderij, Ton Schulten 1007
Schilderij, Ton Schulten

5.500 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw 1008
Ongesigneerd 17e eeuw

175 EUR

D.H.W.Filarski 1009
D.H.W.Filarski

2.200 EUR

Jan van Vuuren, straatje 1010
Jan van Vuuren, straatje
Startprijs 600 EUR
Jan Cremer, 1011
Jan Cremer,
Startprijs 2.000 EUR
A.J. van Driesten 1012
A.J. van Driesten
Startprijs 1.500 EUR
Ongesigneerd, spelende kinderen 1013
Ongesigneerd, spelende kinderen
Startprijs 300 EUR
Schilderij, Armfield 1014
Schilderij, Armfield
Startprijs 1.000 EUR
Frits Goosen, Enkhuizen 1015
Frits Goosen, Enkhuizen
Startprijs 450 EUR
J.J. Heppener 1016
J.J. Heppener
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Eickelberg 1017
Schilderij, Eickelberg
Startprijs 400 EUR
Louis Apol, riviergezicht 1018
Louis Apol, riviergezicht
Startprijs 1.500 EUR
Peter Brouwer 1019
Peter Brouwer
Startprijs 350 EUR
Jaap Nieweg 1020
Jaap Nieweg

675 EUR

Pendant, B. Brouwer 1021
Pendant, B. Brouwer

1.450 EUR

Theo Swagemakers 1022
Theo Swagemakers

390 EUR