Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7x Muziek met ivoor 5000
7x Muziek met ivoor
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Joris Verdonkschot 5001
Joris Verdonkschot

Resultaat:

1.950 EUR

Verkocht
Barok beeld, 18e eeuw 5002
Barok beeld, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Barok beeld 5003
Barok beeld
Startprijs 350 EUR
Bronzen beeld 5004
Bronzen beeld
Startprijs 1.400 EUR
Bronzen man op bank 5005
Bronzen man op bank
Startprijs 350 EUR
Chin. houtsnijwerk 5006
Chin. houtsnijwerk
Startprijs 500 EUR
Keramiek beeld, W. Kamp 5007
Keramiek beeld, W. Kamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Dewitt 5008
Bronzen figuur, Dewitt

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, liggend naakt 5009
Bronzen figuur, liggend naakt

Resultaat:

500 EUR

Bronzen meisje met bok 5010
Bronzen meisje met bok
Startprijs 800 EUR
Beeld, nar met vioor 5011
Beeld, nar met vioor
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Bronzen meisje met ivoor 5012
Bronzen meisje met ivoor

Resultaat:

1.150 EUR

Bronzen beeld, Villaris 5013
Bronzen beeld, Villaris
Startprijs 700 EUR
Bronzen groepje, Clodion 5014
Bronzen groepje, Clodion
Startprijs 300 EUR
Terracotta Clodion 5015
Terracotta Clodion
Startprijs 1.100 EUR
2 Bronsjes 5016
2 Bronsjes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Groot bronzen beeld 5017
Groot bronzen beeld

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Beeld als lamp 5018
Beeld als lamp

Resultaat:

225 EUR

Buste, jonge vrouw 5019
Buste, jonge vrouw
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Heilig beeld ca. 1800 5020
Heilig beeld ca. 1800

Resultaat:

150 EUR

Beeld, Etienne Bagchus 5021
Beeld, Etienne Bagchus
Startprijs 1.500 EUR
Klein bronsje, Goetze 5022
Klein bronsje, Goetze
Startprijs 300 EUR
Beeld, Pierrot 5023
Beeld, Pierrot
Startprijs 350 EUR