17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

C.A. van Assendelft 1119
C.A. van Assendelft

300 EUR

S. Abdullah 1129
S. Abdullah

300 EUR

Johan Buning 1356
Johan Buning

300 EUR

D.H.W. Filarski, stilleven 1361
D.H.W. Filarski, stilleven

300 EUR

Balinese School, vrouw 1087
Balinese School, vrouw

275 EUR

Gerard de Lairesse 1258
Gerard de Lairesse

275 EUR

Hein Hoppman 1185
Hein Hoppman

260 EUR

Piet Bouter 1161
Piet Bouter

250 EUR

Indisch landschap 1217
Indisch landschap

250 EUR

Schilderij, Pit van Loo 1241
Schilderij, Pit van Loo

250 EUR

Ton Schulten 1283
Ton Schulten

250 EUR

H. Balman 1390
H. Balman

240 EUR

Pieter Scheen 1114
Pieter Scheen

225 EUR

Ongesigneerd stilleven 1006
Ongesigneerd stilleven

200 EUR

Landkaart Overijssel, 17e eeuw 1030
Landkaart Overijssel, 17e eeuw

200 EUR

Hollandse School, koeien 1278
Hollandse School, koeien

200 EUR

Jan Deckers, stilleven 1296
Jan Deckers, stilleven

200 EUR

Ankone, Buurse beek 1320
Ankone, Buurse beek

200 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw 1008
Ongesigneerd 17e eeuw

175 EUR

R. Merson 1086
R. Merson

170 EUR

Gesigneerd CH. Dijkman 1388
Gesigneerd CH. Dijkman

170 EUR

Winters stadsgezicht 1123
Winters stadsgezicht

135 EUR

B.F. Coesel, herderin met schapen 1435
B.F. Coesel, herderin met schapen

125 EUR

Schilderij, Jean boten 1090
Schilderij, Jean boten

120 EUR