17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Schilderij, Emile H. 1214
Schilderij, Emile H.

120 EUR

Wim Bos havengezicht 1284
Wim Bos havengezicht

120 EUR

Belgische School, landschap 1347
Belgische School, landschap

120 EUR

Gobelin, edele dame in tuin 1070
Gobelin, edele dame in tuin

110 EUR

Schilderij, Theo Bijkerk 1098
Schilderij, Theo Bijkerk

110 EUR

J. Haverdroeze 1188
J. Haverdroeze

110 EUR

J. Wigersma 1238
J. Wigersma

110 EUR

Schilderij, D. Marta 1421
Schilderij, D. Marta

110 EUR

Schilderij, M. Peter 1423
Schilderij, M. Peter

110 EUR

Schilderij, Gerard Krol 1152
Schilderij, Gerard Krol

100 EUR

Litho, Corneille 1167
Litho, Corneille

100 EUR

Wim van Norden 1224
Wim van Norden

100 EUR

van Dam, eenden 1225
van Dam, eenden

100 EUR

Schilderij, bloemstilleven 1305
Schilderij, bloemstilleven

100 EUR

Tekening, J.P. Molenaar 1413
Tekening, J.P. Molenaar

100 EUR

Ikoon, Maria Trychorusa 1418
Ikoon, Maria Trychorusa

100 EUR

Tekening, van Münninghof 1075
Tekening, van Münninghof

90 EUR

Gesign. J.J. Destree 1076
Gesign. J.J. Destree

90 EUR

Steendruk, Willem Maris 1105
Steendruk, Willem Maris

90 EUR

Rotterdamse haven 1156
Rotterdamse haven

90 EUR

Landkaart Overijssel, 17e/18e 1028
Landkaart Overijssel, 17e/18e

80 EUR

Russisch schilderij 1324
Russisch schilderij

80 EUR

Schilderij, stadsgezicht 1422
Schilderij, stadsgezicht

80 EUR

W.H. Jintes 1343
W.H. Jintes

75 EUR