18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Biedermeier secretaire 4007
Biedermeier secretaire

4.250 EUR

Hollands dubbelgebogen kabinet 4002
Hollands dubbelgebogen kabinet

1.250 EUR

Vitrine 4011
Vitrine

1.200 EUR

Kussenkast, 19e eeuw 4000
Kussenkast, 19e eeuw

1.100 EUR

Hollands wortelnoten kabinet 4003
Hollands wortelnoten kabinet

1.000 EUR

Vitrinekast 4001
Vitrinekast

650 EUR

Eiken kast 4048
Eiken kast

550 EUR

Notenhouten glaskast 4128
Notenhouten glaskast

550 EUR

Iepenhouten kabinet 4004
Iepenhouten kabinet

500 EUR

Eiken kabinet 4062
Eiken kabinet

500 EUR

Eethoek, 7 stoelen 4138
Eethoek, 7 stoelen

500 EUR

Eiken tekenaarskast 4167
Eiken tekenaarskast

475 EUR

Vitrine opzetkast, 19e eeuw 4009
Vitrine opzetkast, 19e eeuw

420 EUR

Divan met figuren 4044
Divan met figuren

400 EUR

Gestoken bank 4068
Gestoken bank

400 EUR

Secretaire 4092
Secretaire

390 EUR

Tafel met 6 stoelen 4054
Tafel met 6 stoelen

350 EUR

Eikenhouten gestoken Kredens 4133
Eikenhouten gestoken Kredens

350 EUR

Fritz Hansen tafel + 6 Ital. stoelen 4032
Fritz Hansen tafel + 6 Ital. stoelen

300 EUR

Chiffoniere 4036
Chiffoniere

300 EUR

Buffetkast 4174
Buffetkast

300 EUR

Boekenkast 4179
Boekenkast

300 EUR

Hollandse commode, 18e eeuw 4135
Hollandse commode, 18e eeuw

275 EUR

Piano 4163
Piano

275 EUR