18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Sigarettenetui, emaille 138
Sigarettenetui, emaille

1.850 EUR

Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

1.450 EUR

Joodse kandelaar 144
Joodse kandelaar

1.000 EUR

Zilveren servies 424
Zilveren servies

950 EUR

2 Zilv. empire kannen 17
2 Zilv. empire kannen

850 EUR

Zilveren koekdoos op schotel 100
Zilveren koekdoos op schotel

800 EUR

Zilveren bestek 191
Zilveren bestek

700 EUR

Zilveren servies 44
Zilveren servies

650 EUR

Zilveren broodmand 49
Zilveren broodmand

450 EUR

Theeservies op tablet 21
Theeservies op tablet

400 EUR

Zilveren doosje 42
Zilveren doosje

300 EUR

Zilv. visbestek + visschep 69
Zilv. visbestek + visschep

300 EUR

Zilveren kandelaar 22
Zilveren kandelaar

280 EUR

Verguld kannetje, emaille 118
Verguld kannetje, emaille

275 EUR

2 Krist. dekselcoupes 47
2 Krist. dekselcoupes

250 EUR

Kristallen coupe 164
Kristallen coupe

230 EUR

Frans barok kistje, 19e eeuw 43
Frans barok kistje, 19e eeuw

225 EUR

Zilveren miniatuur, treefje 99
Zilveren miniatuur, treefje

225 EUR

Zilveren dienblad 121
Zilveren dienblad

225 EUR

Olifant met zilver 142
Olifant met zilver

225 EUR

Plated jardiniere 189
Plated jardiniere

210 EUR

5 Potloden 91
5 Potloden

190 EUR

Kristallen theebus 148
Kristallen theebus

190 EUR

Parfumflesje liggend, goud 464
Parfumflesje liggend, goud

190 EUR