18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Vuurvergulde kandelaar 2000
Vuurvergulde kandelaar

575 EUR

Speelwals 2006
Speelwals

450 EUR

5 Objecten voetbal 2414
5 Objecten voetbal

400 EUR

Microscoop in kist 2039
Microscoop in kist

290 EUR

Vergulde kandelaar 2001
Vergulde kandelaar

280 EUR

2 Vergulde kandelaren 2022
2 Vergulde kandelaren

270 EUR

Antieke paspop 2043
Antieke paspop

260 EUR

Stenson Cook, auto-embleem 2213
Stenson Cook, auto-embleem

240 EUR

Bentheimer leeuw 2013
Bentheimer leeuw

220 EUR

Engelse Enfield karabijn 2064
Engelse Enfield karabijn

220 EUR

Japanse dolk, 19e eeuw 2269
Japanse dolk, 19e eeuw

220 EUR

5 Objecten voetbal 2410
5 Objecten voetbal

220 EUR

Theekist, 18e eeuw 2374
Theekist, 18e eeuw

210 EUR

Tinnen kan 2427
Tinnen kan

210 EUR

Paneel, 18e -19e eeuw 2018
Paneel, 18e -19e eeuw

200 EUR

Boulle kistje 2042
Boulle kistje

190 EUR

Gestoken kwikbarometer 2221
Gestoken kwikbarometer

190 EUR

Radio + 2 Luidsprekers 2228
Radio + 2 Luidsprekers

190 EUR

Luidspreker Brown H1 2229
Luidspreker Brown H1

170 EUR

2 Tinnen klepkannen 2357
2 Tinnen klepkannen

170 EUR

Duitse hoedendoos 2009
Duitse hoedendoos

160 EUR

2 Wandlampen 2176
2 Wandlampen

160 EUR

Citer 2232
Citer

160 EUR

6 Objecten voetbal 2408
6 Objecten voetbal

160 EUR