18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Otto Eerelman, paardenstal 1017
Otto Eerelman, paardenstal

9.000 EUR

Jan Gerrit Jordens 1043
Jan Gerrit Jordens

2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens 1044
Jan Gerrit Jordens

2.000 EUR

Aris Knikker, Utrecht 1007
Aris Knikker, Utrecht

1.700 EUR

Schilderij, Duitse expressionist 1131
Schilderij, Duitse expressionist

1.700 EUR

Schilderij, dames 1014
Schilderij, dames

1.300 EUR

Jan van Vuuren, Elburg 1409
Jan van Vuuren, Elburg

1.300 EUR

Schilderij, Ruïne 1062
Schilderij, Ruïne

1.150 EUR

Jan Rijlaarsdam 1331
Jan Rijlaarsdam

1.100 EUR

Evert Moll, havengezicht 1085
Evert Moll, havengezicht

950 EUR

A.J. van Driesten 1483
A.J. van Driesten

900 EUR

Schilderij, F.C.K. 1881 1054
Schilderij, F.C.K. 1881

800 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler 1411
Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler

800 EUR

Fedor van Kregten, koeien 1011
Fedor van Kregten, koeien

650 EUR

Ad de Roo 1228
Ad de Roo

550 EUR

Schilderij, winter 1295
Schilderij, winter

540 EUR

Schilderij 1233
Schilderij

500 EUR

Louis Artan 1341
Louis Artan

500 EUR

Schilderij, kermis 1227
Schilderij, kermis

460 EUR

Jan van Vuuren, straatje 1412
Jan van Vuuren, straatje

450 EUR

Toon Ninaber van Eyben 1004
Toon Ninaber van Eyben

410 EUR

Toon Ninaber van Eyben 1005
Toon Ninaber van Eyben

410 EUR

Wim Bos, winter 1037
Wim Bos, winter

400 EUR

Evert Moll, Frankrijk 1038
Evert Moll, Frankrijk

400 EUR