Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken stick barometer 2219
Eiken stick barometer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Deurklopper, 19e eeuw 2426
Deurklopper, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Goud-weegschaal + bril 2326
Goud-weegschaal + bril

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Art Deco dienblad 2306
Art Deco dienblad

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Stoofjes + 5 kannen 2301
3 Stoofjes + 5 kannen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Aandenken oorlogsschip 2259
Aandenken oorlogsschip

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Accordeon 2234
Accordeon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Koperen haardscherm 2170
Koperen haardscherm

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke paspop 2043
Antieke paspop

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2 Dienbladen 2451
2 Dienbladen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Doos met bestek 2448
Doos met bestek

Resultaat:

15 EUR

2 Delen Oosters 2446
2 Delen Oosters
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Theelichtjes 2445
2 Theelichtjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen koeiebel 2441
Bronzen koeiebel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke kraankan 2436
Antieke kraankan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Comfoor ca. 1900 2419
Comfoor ca. 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Objecten voetbal 2418
6 Objecten voetbal

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
5 Objecten voetbal 2414
5 Objecten voetbal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Chinese penseelpotten 2411
2 Chinese penseelpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5 Objecten voetbal 2410
5 Objecten voetbal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
6 Objecten voetbal 2408
6 Objecten voetbal

Resultaat:

160 EUR

Chinese bedelketting 2385
Chinese bedelketting
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Plafoniere 2382
Plafoniere

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Houten kistjes 2369
2 Houten kistjes

Resultaat:

50 EUR