18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

J.M. Roggs 1296
J.M. Roggs

125 EUR

Antieke gravure 1449
Antieke gravure

60 EUR

2 Gravures 1418
2 Gravures

45 EUR

Ets, Theophile de Boek 1387
Ets, Theophile de Boek

25 EUR

Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

35 EUR

Schilderij, Wanrooy 1268
Schilderij, Wanrooy

170 EUR

Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

18 EUR

Schilderij, Duitse expressionist 1131
Schilderij, Duitse expressionist

1.700 EUR

Schilderij, T. Brandsma 1363
Schilderij, T. Brandsma

110 EUR

Schilderij, Koster 1325
Schilderij, Koster

55 EUR

Ets, Roodenburg 1277
Ets, Roodenburg

40 EUR

3 Modegravures 1272
3 Modegravures

40 EUR

Gesign. H. Ronner 1252
Gesign. H. Ronner

160 EUR

2 Antieke etsen 1179
2 Antieke etsen

45 EUR

Schilderij, G.W. Knap 1133
Schilderij, G.W. Knap

180 EUR

Schilderij, boten op zee 1476
Schilderij, boten op zee

300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler 1411
Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler

800 EUR

Wessels, kerkgangers 1398
Wessels, kerkgangers

40 EUR

Ets, kerk 1388
Ets, kerk

10 EUR

2x Empire ets 1386
2x Empire ets

35 EUR

Ets, E. Valenga 1379
Ets, E. Valenga

20 EUR

Russisch schilderij 1377
Russisch schilderij

40 EUR

Schilderij, paarden 1357
Schilderij, paarden

60 EUR

Cees Bolding, ets 1345
Cees Bolding, ets

25 EUR