Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Postzegels Spanje 2702
Postzegels Spanje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Album Ned. postfris 2738
Album Ned. postfris

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Goldstamp collectie 2721
Goldstamp collectie

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Chinees postzegelboek 2713
Chinees postzegelboek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Engeland, Max. kaarten 2708
Engeland, Max. kaarten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Australië / Nieuw-Zeeland 2706
Australië / Nieuw-Zeeland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kavel kaarten 2705
Kavel kaarten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Diverse ansichtkaarten 2700
Diverse ansichtkaarten

Resultaat:

45 EUR

Zuid-West Afrika 2737
Zuid-West Afrika
Startprijs 60 EUR
Verzameling Bosnië 2736
Verzameling Bosnië
Startprijs 40 EUR
Griekenland 2735
Griekenland
Startprijs 30 EUR
Oostenrijk 1957 2734
Oostenrijk 1957
Startprijs 40 EUR
Verkocht
BondsRep 1949-1965 2733
BondsRep 1949-1965

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Collectie Nederland 2732
Collectie Nederland

Resultaat:

100 EUR

Startverzameling NL 2731
Startverzameling NL
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zegels, motief "flora" 2730
Zegels, motief "flora"

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zegels, motief "fauna" 2729
Zegels, motief "fauna"

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Stockboek Zuid-Amerika, Paraguay 2728
Stockboek Zuid-Amerika, Paraguay

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zegels, motief "fauna" 2727
Zegels, motief "fauna"

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Albums divers 2726
5 Albums divers

Resultaat:

40 EUR

Stockboek Zuid-Amerika, Chili 2725
Stockboek Zuid-Amerika, Chili
Startprijs 30 EUR
Stockboek Zuid-Amerika, Brazilië 2724
Stockboek Zuid-Amerika, Brazilië
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4 Insteekboeken Ned. + Kolonie 2723
4 Insteekboeken Ned. + Kolonie

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Motiefverzameling, paard 2722
Motiefverzameling, paard

Resultaat:

60 EUR