Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wilhelmina fl 5,- hanger 434
Wilhelmina fl 5,- hanger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ring GG munt Kennedy 26
Ring GG munt Kennedy

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hanger met bloedkoraal 6
Hanger met bloedkoraal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot met broches 579
Lot met broches

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Camee oorknoppen 353
Camee oorknoppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Armband bloedkoraal, 3-rij 260
Armband bloedkoraal, 3-rij

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zakhorloge, goud 234
Zakhorloge, goud

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Horloge GG prima 232
Horloge GG prima

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Broche Granaat 187
Broche Granaat

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot zilver 152
Lot zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bic. Spang 8
Bic. Spang

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
3 Zeeuwse knoppen 683
3 Zeeuwse knoppen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Filigrain sieraden 681
6 Filigrain sieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ring, diamant 670
Ring, diamant

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot parels 665
Lot parels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ring, fluoriet 663
Ring, fluoriet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ring, robijn 660
Ring, robijn

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ring, tanzaniet 659
Ring, tanzaniet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot mozaiek 653
Lot mozaiek

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ketting met hanger 646
Ketting met hanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hanger, olifant 642
Hanger, olifant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hanger ivoor goud 587
Hanger ivoor goud

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot double 555
Lot double

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bloedkoraal armband en collier 513
Bloedkoraal armband en collier

Resultaat:

600 EUR