19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Lady Di oorknoppen en hanger 160
Lady Di oorknoppen en hanger

320 EUR

Horloge RG 28
Horloge RG

300 EUR

Art Deco zilv. schaal 39
Art Deco zilv. schaal

300 EUR

WG Ring 130
WG Ring

300 EUR

Gouden ring, briljant 159
Gouden ring, briljant

300 EUR

Jade collier 729
Jade collier

300 EUR

Slagring met princessen 775
Slagring met princessen

300 EUR

Aquarel, Bosboom 1000
Aquarel, Bosboom

300 EUR

Louis Bron 1049
Louis Bron

300 EUR

Schilderij, gesigneerd Behr 1102
Schilderij, gesigneerd Behr

300 EUR

Stilleven, jacht 1132
Stilleven, jacht

300 EUR

Renard, bollenveld 1313
Renard, bollenveld

300 EUR

Schilderij, elfen in het bos 1381
Schilderij, elfen in het bos

300 EUR

Schilderij, riviergezicht 1607
Schilderij, riviergezicht

300 EUR

Schilderij, 3 figuren in bos 1608
Schilderij, 3 figuren in bos

300 EUR

Goudgulden 1599 2701
Goudgulden 1599

300 EUR

Gouden munt 1821 2814
Gouden munt 1821

300 EUR

Engelse tafelklok 3594
Engelse tafelklok

300 EUR

Tafel met putti 4012
Tafel met putti

300 EUR

Lederen bank 4016
Lederen bank

300 EUR

6 Stoelen 4044
6 Stoelen

300 EUR

6 Louis Seize stoelen 4054
6 Louis Seize stoelen

300 EUR

Engelse commode 4066
Engelse commode

300 EUR

Was-standaard 4094
Was-standaard

300 EUR