Set met 8 edelstenen hangers. O.a. Bergkristal, Agaat, Rutielkwarts, Rhodoniet en Amethist. Allen voorzien van een onedel hangeroog.
Lot strass. Choker in de vorm van een Y-collier geheel voorzien van steentjes, een 2 rij-ige armband met strass, oorclips met 8 strasstenen, Steekspeld met parels en een fijn collier met zoetwaterpare...
Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.
Parelarmband, 2 rijen, merk Majorca. ø parel 7 mm. De armband is voorzien van een zilveren sluiting en veiligheid. De armband behoeft reparatie. Lengte 19,5 cm.
Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...
Choker, onedel, bezet met alle kleuren Agaten. Sierlijke ketting met in het midden een grote vierkante agaat in aarde tinten. Verder zitten er 9 ronde agaten in het collier. Lengte 41 cm.
Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G
J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R
H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.
Oude koperen Amsterdamse School haardscherm ca. 1930 in goede originele staat 87x50cm.
Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.
Twee oude kaarskandelaars met putti 20e eeuw; 1x brons 31x12x11cm. en 1x compositie 28x20x9cm. Cond.: G
Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schildpad missen 5x18x9cm. Cond.: R
Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R
Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.
Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G
Kavel diverse oude/antiquarische boeken o.a; dictionnaire geographique universel 1830 met atlaskaarten, "voortgedreven naar de noordpool door commandant Driant", etc 15-30cm. Cond.: R-G
Twee delen oud kerkelijk ca. 1900; 1x Maria op eiken, compositie metaal, brons gepatineerd 20x15x8cm. en 1x tafelaltaar van eikenhout met compositie metalen corpus christie. Met kaarshouders en wijwat...