Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beelden schouw
Resultaat: 5.000 EUR

Grote antieke lindenhouten 3-delige handgestoken schouw met twee grote Atlas-figuren (135cm.). Prachtig fijn gestoken schouw-koplijst met ranken, vogels en vrouwenhoofd. Zijkanten ook bewerkt. Histori...

Bonheur
Resultaat: 4.250 EUR

Zeer zeldzame Hollandse mahoniehout fineer (op eiken) bonheur ca. 1870. Grote uitvoering met gebogen front en zijkanten, prachtige grote tollen en handgestoken knieën. Grote kroon met rocailles en blo...

Kabinet op kruispoot ca. 1700
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzaam 17e eeuwse Italiaanse Renaissance kabinet met prachtige handgestoken renaissance figuren. Notenhout met notenhout fineer, gesigneerd Bosolacoi of Rosolaccio. Origineel slotenwerk achter midde...

Danziger barokkast
Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige Duitse Danziger Neo barokkast ca. 1880 met sterintarsia, snijwerk, wapen, ranken, barokpanelen etc. Kast is uitneembaar met 2 lades. Kast is van eikenhout met noten-fineer in zeer goede orig...

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

Prachtige 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet staande op klauwpoten met snijwerk op de deuren en koplijst, origineel beslag etc.. Alles in zeer goede originele staat 263x199x60cm.

Essenhouten Duitse kast
Resultaat: 850 EUR

Originele Duitse uitneembare Biedermeier kast van essenhout met toogpanelen en met ander houtsoort ingelegd, platte zuilen en lades ca. 1830. In zeer goede originele staat 168x66x213cm.

Eiken boekenkast
Resultaat: 850 EUR

Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.

Beschilderd grenen kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands grenen 19e eeuws beschilderd kabinet met ranken, vogels en bloemen beschilderd. Omgeving Hindeloopen 219x150x52cm. Cond.: G

Etagere meubel
Resultaat: 750 EUR

Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...

Berenbank
Resultaat: 750 EUR

Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.

Lederen zitgarnituur 3-delig
Resultaat: 600 EUR

Prachtige 3-delige lederen zitgarnituur (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw van leder en mahoniehout. Klassieke stijl in goede staat. Leer van 1 stoel heeft lichte beschadiging 186x61x64cm. en 84x72x66cm...

Mahonie uittrek tafel
Resultaat: 600 EUR

Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...

Hangvitrine kastje
Resultaat: 525 EUR

Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G

Dubbelzijdige spiegel
Resultaat: 500 EUR

Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl aankleed spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.

Eiken kast
Resultaat: 475 EUR

Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...

Eiken jachtkast
Resultaat: 425 EUR

Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.

Eikenhouten kastje
Resultaat: 425 EUR

Apart eikenhouten gestoken 4-deurs kastje, compleet met lades. Divers snijwerk op panelen en ranken op de lijsten met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede originele staat 111x36x95cm.

Art Deco schrijftafel
Resultaat: 400 EUR

Prachtige grote Art Deco schrijftafel van notenhout met wortelnoten blad ca. 1930. bevat 3 lades, zware vierkante poten met lijsten en voetsteun. In goede originele staat 78x220x120cm.

Secretaire. Louis Seize
Resultaat: 400 EUR

Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.

Vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 375 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Bureau, intarsia
Resultaat: 375 EUR

Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.

Schrijfbureau
Resultaat: 360 EUR

Groot oud Louis Seize stijl schrijfbureau ca. 1960 met bruin schrijfleer an mahoniehout fineer (bandintarsia). Bevat 2 deurtjes, 1 lade en 2 uittrekbladen 75x79x100cm. Cond.: R-G