Olympia N.V. schrijfmachine Amsterdam Keizersgracht in goede originele staat 16x34x35cm.
Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.
Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G
Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koningin Wilhelmina anno 1897 lang haar. Kwaliteit: P
Blikje vol hangers etc,. Betrekking op de R.K. Kerk 19e-20e eeuw Cond.: G
Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling
Oud porseleinen poppenserviesje 20e eeuw (tete a tete) 5-delig voor 2 personen, in goede staat 7xø9cm.
Ferrari posterset in originele doos (bevat 18 posters) Cond.: G (Afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)
Antieke eikenhouten fineer-pendule met slagwerk op twee gongstaven, geslepen glas en versieringen. In goede originele staat 24x27x13cm.
Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met in het midden vijf medaillons in ruitvorm. 137x79cm.,. Cond.:G
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G
Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G
Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.
Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G
Drie delen oud kristal; 1x grote facetgeslepen zoutstrooier, 1x kleine likeurkaraf (amandel- en facetgeslepen) en 1x grote karaf van waaierkristal 16-27cm. Cond.: G
Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G
Vier Hollandse keramieken tegels 17e-18e eeuw; 1x bloem in kwadraat 17e eeuw polychroom (randschade, 1x zeilboot 17e-18e eeuw (gelijmd en schade), 1x schaatsende man 17e-18e eeuw (minimale chips) en 1...
Twee antieke Societe Ceramqiue Maastricht kastkommen, decor Mankin. 1 Kom gelijmd en 1 kom met oude haarscheur 11xø16cm. Cond.: R
Drie delen aardewerken dieren; 2x beeld konijnen Goebel W Germany nr. 34 82309 (Cond.: G) en 1x porseleinen mezen Capodimonte ( staart gelijmd) 9-13,5cm. Cond.: R-G
Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl
Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G