Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schrijfmachine
Resultaat: 20 EUR

Olympia N.V. schrijfmachine Amsterdam Keizersgracht in goede originele staat 16x34x35cm.

Chinese bedelketting
Resultaat: 20 EUR

Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.

3 Marmeren fruitschalen
Resultaat: 20 EUR

Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G

10 Cent 1897
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koningin Wilhelmina anno 1897 lang haar. Kwaliteit: P

Blik met jetons
Resultaat: 20 EUR

Blikje vol hangers etc,. Betrekking op de R.K. Kerk 19e-20e eeuw Cond.: G

Stockboek Zuid-Amerika, Brazilië
Resultaat: 20 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling

Poppenserviesje
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen poppenserviesje 20e eeuw (tete a tete) 5-delig voor 2 personen, in goede staat 7xø9cm.

Posterset
Resultaat: 20 EUR

Ferrari posterset in originele doos (bevat 18 posters) Cond.: G (Afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)

Pendule
Resultaat: 20 EUR

Antieke eikenhouten fineer-pendule met slagwerk op twee gongstaven, geslepen glas en versieringen. In goede originele staat 24x27x13cm.

Kindertafeltje
Resultaat: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met in het midden vijf medaillons in ruitvorm. 137x79cm.,. Cond.:G

Bronzen Bergmann
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen Bergmann 20e eeuw (ongesigneerd) 22,5cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 20 EUR

Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.

Krist. karaf + 4 coupes
Resultaat: 20 EUR

Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G

Duits gegrav. glas
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G

2 Kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.

3 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud kristal; 1x grote facetgeslepen zoutstrooier, 1x kleine likeurkaraf (amandel- en facetgeslepen) en 1x grote karaf van waaierkristal 16-27cm. Cond.: G

4 Bierpullen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G

4 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Vier Hollandse keramieken tegels 17e-18e eeuw; 1x bloem in kwadraat 17e eeuw polychroom (randschade, 1x zeilboot 17e-18e eeuw (gelijmd en schade), 1x schaatsende man 17e-18e eeuw (minimale chips) en 1...

2 Regout kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Societe Ceramqiue Maastricht kastkommen, decor Mankin. 1 Kom gelijmd en 1 kom met oude haarscheur 11xø16cm. Cond.: R

3 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie delen aardewerken dieren; 2x beeld konijnen Goebel W Germany nr. 34 82309 (Cond.: G) en 1x porseleinen mezen Capodimonte ( staart gelijmd) 9-13,5cm. Cond.: R-G

4 Tegels, Makkum
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl

5 Tegels Makkum
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G