Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, kozak
Resultaat: 300 EUR

Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.

Chinese soepterrine
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat

Melkkannetje, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig melkkannetje met floraal- en gouddecor. Randschade bovenrand en chipje deksel 11x8x6cm. Cond.: R

Groene geglazuurde vaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas, bewerkt met groen glazuur. Gemerkt 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø10cm.

9 Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Negen oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw (gesigneerd) met polychroom decor in goede staat 7xø14,5cm.

Beeld, Quang Yin
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese keramieken Quang Yin met geel-blauw- en bruine glazuur, 20e eeuw. In goede staat. 33cm.

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met floraal decor, chip rand van potje 10x15,5xø9cm. Cond.: R

Grote schaal, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal met floraal- en vogeldecor (oude haarlijn) 6xø35cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen tegels
Resultaat: 300 EUR

Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Gouden choker, filigrain
Resultaat: 290 EUR

Choker GG 585,000, met filigrain. Choker bestaande uit een fijn biesmarkcollier waaraan filigrain bewerkingen bevestigd zijn, over de gehele choker. lengte 45 cm, breedte 10 mm. ca 20,6 gr

Collier slang/ horloge diam.
Resultaat: 280 EUR

Collier GG 333/000 met hanghorloge 750/000. Unieke hanghorloge, ø 25 mm, met aan de achterzijde diverse diamantjes. Dit hangt aan een slangencollier, ø 2,9 mm. Lengte ca 60 cm. Totaal ca 34,1 gr

Schilderij, vrouw
Resultaat: 280 EUR

Vanni Saltarelli (20e eeuw Italiaanse School), olieverf op paneel, buste van een dame 50x60cm. Cond.: G

Bronzen hengselvaas
Resultaat: 280 EUR

Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.

Spang zilver met goud
Resultaat: 275 EUR

Bijzondere spang zilver, 925/000 met GG 585/000 detail. Grove zilveren spang, Lapponia-stijl, met in het midden uitlopend in een bewerkte V-vorm. In het midden loopt aan een zijkant een GG 585/000 dra...

Slavenband
Resultaat: 275 EUR

Slavenarmband GG 585/000 met gravure. Bolle slavenband, breedte 9 mm, voorzien van gravure. De armband heeft een bakslot en een veiligheid. ca 22,3 gr. ø 54x63,5 mm

Onduidelijk gesign., 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

J. Buys? 19e eeuw, olieverf op linnen, dobbelende kinderen (2 dunne krassen) 46x64cm. Cond.: R-G

Schilderij, F.P. Termeulen
Resultaat: 275 EUR

Francois Pieter ter Meulen (Bodegraven 1843 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, geit in de wei 35x50cm. Cond.: G

Bontjas met toebehoren
Resultaat: 275 EUR

Hermelijnen 4-delige bontset (bij elkaar horend) bestaande uit; bontjas, muts, stola, mof (ook als tas te gebruiken). In zeer goede verzorgde staat, jas meet 115cm. Herkomst Pelterijen Donkerwolke Ens...

Tafelklokje, maanstand
Resultaat: 275 EUR

Grote oude notenhout fineer tafelklok, 1e helft 20e eeuw, met maanstand en Pfeilkreuz uurwerk. Wijzerplaat gesign. Thomas Smith London. Kast met bronzen ornamenten. In goede originele staat. 38x25x16c...

Noten boekenkast
Resultaat: 275 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke 3-delige kristallen tafelstuk met facetgeslepen guirlandes.1 chip af, verder in goede staat 54xø29cm. Cond.: R-G

2 Jade amuletten
Resultaat: 275 EUR

Twee grote oude jade amuletten uit China, 1e helft 20e eeuw. 8-8.5cm., Cond.:G

2 Kang Xi vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G