Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd 835/000. Jaarletter: Q: 1875. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. 8.5x8.5x4cm,.Ca. 43g...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit damesbureau ca. 1880 met 3 lades en uitschuifbaar blad. In goede originele staat 132x59x93cm.
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met floraal decor, 3 schotels gaaf en 1 schotel met chip ø23cm. Cond.: R-G
Ring WG 585/000 met Saffier en diamant. Ring met aan de kop, ø 9,7 mm, een bloem bestaande uit 4 wat grotere saffieren en 5 kleine diamanten, alles briljant geslepen, gezet in poten. Totaal 0.16 crt. ...
Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Fijne strakke rozetring met in het midden een ovaal geslepen smaragd. Om de smaragd en in de band zitten diverse 8-kant diamanten, totaal 0,15 crt. ø 55. ca 2,...
Lange bloedkoralen ketting met GG 585/00 slot. Bloedkoraal, ø 6,3 mm, bevestigd aan GG ronde kleine sluiting met bloembewerking. Het collier is voorzien van een veiligheid. Lengte 82 cm ca 56,1 gr
Armband met bloedkoraal. 3 Rijen bloedkoralen, cylindervorm ø 4.5 mm, met ovale GG 585/000 sluiting met bloedkoraal en een rand met kleine knopjes.Tevens is de armband voorzien van mooie GG 585/000 e...
Armband 3 rijen turkoois met GG 585/000 sluiting met topaas. Armband bestaande uit 3 rijen turkooiskralen, ø 8 mm, bevestigd aan een langwerpige GG sluiting, 25x5 mm, bezet met 2 rijen topaas. Bij de ...
Antieke Hollandse bijbel uit 1851 met blauw stoffen omslag en gouden bijbelslot. 9x16x5cm., Cond.:U
Willy Pannier 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 26x19cm. Cond.: G
P.G. Hertenberg? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 57x81cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp 88 (Hengelo 1925 - 1992 Amsterdam), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 22x39cm. Cond.: G
Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G
Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G
Grote bronzen 5-lichts hanglamp met grote compositie metalen figuur voorstellend een meisje met schaap 20e eeuw 94xø54cm. Cond.: G
Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.
Franse messing reiswekker ca. 1900 met rondom facetgeslepen glas, emaille wijzerplaat en sleutel 15x8x6,5cm. Cond.: G
Decoratief bronzen klokkenstel met porseleinen delen en emaille wijzerplaat in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Duits FHS uurwerk met dubbele bel, in zeer goede staat 32-42cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in goede originele staat. Uurwerk gemerkt Omnia B.Z. (glas van venster kapot). Compleet met tollen 100x35x18cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.