Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie spinnekoptafel
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehout-fineer spinnekop tafel ca. 1850 met geschulpt uittrekblad (1 keer te verlengen) en prachtige 4-spantpoot met fruitranken. Lichte fineerschade op blad 70x110x185cm. Cond.: R-G

Bretons bloementafeltje
Resultaat: 250 EUR

Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.

Commode intarsia
Resultaat: 250 EUR

Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.

Bronzen Kat
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.

Neccesaire met ivoor
Resultaat: 250 EUR

Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.

KPM Figuur
Resultaat: 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

Nefriet/parel/koraal, gouden slot
Resultaat: 240 EUR

Lang collier met nefiriet, parels en bloedkoraal. Collier met gefacetteerde Nefrietkralen, ø 8mm, met 7 grote zoetwaterparels met daaromheen koraal, met GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. Lengte 75 cm.

6 Zilveren drinkbekers
Resultaat: 240 EUR

Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U

2x Collier
Resultaat: 240 EUR

Colliers, GG 585/000. Een palmiercollier, ø 1,6, met veeroog, lengte 43 cm en een zwaar jasseroncollier,ø 2,7 mm, met antieke hanger met kwastje. Niet geheel compleet. Lengte 50 cm. Totaal ca19,5 gr

Japans mes, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Prachtig 19e eeuw Japans/Chinees mes in roggehuid beklede schede. Houten heft met bronzen sierbeslag en origineel mooie patina, 47cm. Cond.: G

Vitrinekast, intarsia
Resultaat: 240 EUR

Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.

Stockboek Zweden
Resultaat: 235 EUR

Stockboek Zweden met ca. 1750 verschillende zegels en blokken met complete series. Hoge cataloguswaarde

Div. goud broche/collier
Resultaat: 230 EUR

Lot Goud, 585/000 en 333/000. Camee hanger, 333/000 met collier. En een lot met 6 steekspelden en 2 bolhangers. Totaal ca 36 gr.

20 Zilveren knopen
Resultaat: 225 EUR

Twintig antieke Hollands zilveren knopen met handgegraveerde paradijsvogelafbeelding 835/000 stempel eind 1800 (dolfijn) Totaalgewicht ca. 56gr.

Schilderij, Istvan Kovacg
Resultaat: 225 EUR

Istvan Novacs ca. 1960 (Hongaarse School), olieverf op paneel, reizende muzikanten in de sneeuw 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, poezen
Resultaat: 225 EUR

Naar Henriette Ronner ca. 1900, olieverf op linnen, spelende poezen op een kleed 40x51cm. Cond.:G

Schilderij, van Unen
Resultaat: 225 EUR

A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G

Bretonse klok
Resultaat: 225 EUR

Grote aparte antiek Bretonse pendule met rondom snijwerk, benen plaquettes en deurtje (slotje mist). Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuur slag. In goede originele staat 95x33x23cm.

Zuid Duitse barok commode
Resultaat: 225 EUR

Zuid Duitse grenenhouten barok-commode ca. 1800 met 3 lades en antiek beslag. Oudere restauratie, oude wormbeval, in redelijke staat 83x115x63cm.

Drankbar
Resultaat: 225 EUR

Oude drankbar in de vorm van een globus, 20e eeuw, in goede staat. 90xø67cm.

Groot kleed
Resultaat: 225 EUR

Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.

Tapijt 350x560cm.
Resultaat: 225 EUR

Wollen tapijt in redelijke staat (niet kaal) 350x560cm.

2 Samac beelden
Resultaat: 225 EUR

Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.

5 Delen Chinees, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden uit de 18e eeuw met decor van familie in tuin ø23cm. (beschadigd) Cond.: M-R