Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met rozet met ronde, markies en peervormig geslepen granaten. Grootte bovenzijde ring ø 20 mm. ca 6.4 gr ø 55
F. v.d. Bijl 1894, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 38x30,5cm. Cond.: G
Zes penningen; 1x penning France Louise Duvoisin brons 1897 Prix de Honneur, 1x Zwitserland 1925 Zaai concours nikkel en 4x Duitsland-France spotpenningen 1914-1918-1920-1921 brons Cond.: ZFR
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pronkvaas met tekst, bloemen, planten en vogeldecor. Fijngeschilderd en van mooie kwaliteit (gesigneerd) 58xø23cm. Cond.: G
A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G
Cliphanger 333/000 met citrien en briljant. Hartvormige cliphanger met in het midden een citrien, 15x15mm. Om de citrien zit een rand met briljanten, ca 0.17 crt. Grootte hanger 33x25mm, ca 8,3 gr
Louis Bron (Den Haag 1884 - 1959 Leiden), olieverf op paneel, zeilboot bij avondlucht 41x34cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...
Zeldzame Chinees porseleinen chocolade schenkkan met zijwaartse handgrip en decor van tuin en goud, 18e eeuw 18x12x12,5cm. Cond.: R
Kristallen parfumflacon met gouden voet, kraag en dop, met kristallen stopje. Gaaf en compleet. Hollands 14krt. 585/000. 11.5xø3.5cm., Cond.:U
Antiek 800/000 zilveren wijwaterbakje met stel opendraaiende deurtjes, voorzien van diverse gedreven bijbelse afbeeldingen. Ca. 97gr., ca. 15x5cm.
Schakelarmband GG, 585/000, met bewerking. Armband, 10 mm breed, bestaande uit langwerpige plaatjes bevestigd met fijne ketting en voorzien van strakke lijngravures. De armband heeft een bakslot met v...
Ring GG 585/000 met rutielkwarts. Ring met grote ovaal cabouchon geslepen Rutielkwarts, 12x22 mm, met mooie insluitsels. De steen zit geplaatst tussen de breedte van de ring in een mooie strakke platt...
Grote 19e eeuwse plated messing bouilloir (chocoladekan) in originele staat met medaillon en monogram 41x25x27cm. Cond.: G
Parelcollier met groen en witte parels met GG 585/000 sluiting. Collier van groene zoetwaterparel, ø 8 mm, en 9 witte vingerparels. Bevestigd aan GG gladde bolsluiting, 10 mm. Lengte 45 cm.
Munthanger, GG, 585/000 met Vaticaanmunt. Ronde hanger, ø 35 mm, opengewerkt in de vorm van een bloem met in het midden een Vaticaanse munt met Johannes 23, 1962. ca 9.4 gr
Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met omgeslagen rand en voorzien van amandel-en ruitslijpsdel, op vierkante zilveren voet met 4 klauwpootjes. Onbekende keuren. Voet ca. 6x6cm.vaatje 9.5xø7cm
Ring GG 585/000 met briljanten. Entouragering, bloemmode, ø 8mm, l met 7 briljanten, totaal ca 0,25 crt tcr p. ca 3,0 gr. ø 58/59
Oosters zilveren tabaksdoos met los deksel waarin diverse halfedelstenen, evenals rondom de omtrek van de doos, 835/000, ca. 192 gr. inclusief de stenen, 9.5x6.5x3cm., Cond.:U
Tasje van Bloedkoraal met GG 585/000 tasbeugel. Uniek tasje, 65x55 mm, bestaande uit bloedkoraaltakjes, bevestigd aan een fraai bewerkte tasbeugel met bloemen en krullen. In zeer goede staat.
Ring, GG 750/000, met Saffieren en briljant. Ring met grote markiesvormige kop met in het midden een markies geslepen saffier. Hieromheen een WG bewerkte rand met kleine 8/8 diamanten en daaromheen ee...
Gesigneerd D. Bakhuyzen 1882, olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren (oude bedoeking) 40x50cm. Cond.: R-G