Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x40cm. Cond.: G
Piet van Beek, olieverf op linnen, bloemenmarkt Amsterdam 50x70cm. Cond.: G
Sofie Greve (Duitse School, München), olieverf op linnen, vaas met bloemen 69x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen (maroufle), Wiener Ball met vele figuren 12x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op paneel, geboorte van Jezus Christus in de stal met de 3 koningen 49x41cm. Cond.: G
Hannes Postma 1965, gouache op papier, titel "geometrische veranderingen" 73x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '70 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, le dialogue avec l'arbre 45x62cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '77 nr. 30/100 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, l'error de l'arislau 46x44cm. Cond.: G
Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.
Kort Duits zwaard (17e eeuw?), in goede originele staat met originele heft en schede 71cm.
Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koningin Wilhelmina anno 1898. Kwaliteit: ZF/P
Gouden munt van 14 gulden 1763 Wets-Friesia (Rijder) Cond.: FR-ZFR
Zes delen blikken speelgoed; 1x Technofix straatwals (nr. 261) met originele doos, 1x Gama clown op paard, 1x draaimolen met zeppelins, 1x Technofix motor, 1x Marx Toys kat met houten bal en 1x Zebra....
Prachtige gave 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, ca. 1860, met albasten voet, 8-daags uurwerk met halfuurslag. 35x31x11cm.
Grote Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met wekkerfunctie in goede originele staat. Linker zijkant zit los 80x44x26cm.
Zware messing scheepsklok ca. 1900 met emaille wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede originele staat 11xø26cm.
Oude Hollandse eikenhouten uitneembare kussenkast met ranken en notenhouten kussens ca. 1980. in zeer goede staat (geen beschadigingen) met lades 187x170x60cm.
Engelse toilettafel ca. 1900, mahonie deels gefineerd, met bandintarsia, staand op vier taps toelopende poten met bronzen wielen,bovendeel voorzien van twee lades en een ovale kantelbare spiegel. 46x1...
Mahoniehouten chaise-longue/divan 19e eeuw staand op koperen wieltjes met goede velours stoffering en snijwerk in de rugleuning. In zeer goede originele staat 177x61x80cm.
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.
Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.