Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Benen beeld, liggende dame
Resultaat: 400 EUR

Zeer groot Japans gesneden figuur van been, voorstellend een liggende geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 56x44x19cm.

2 Fam. roze borden
Resultaat: 400 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.

Vaas, Fam Rose
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 20e eeuw, in goede staat. 29x18cm.

Gouden collier, jasseron
Resultaat: 390 EUR

Collier, 585/000 jasseronschakels, ø 3,2, massief uitgevoerd.ca 31 gr. Lengte 68 cm

Schilderij, Frankof
Resultaat: 390 EUR

Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 390 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten bruin/creme/rood/blauw in redelijk tot goede staat 176x134cm.

Schilderij, Jan van Delden
Resultaat: 375 EUR

Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen (2 kleine gaatjes van 2mm.), 40x60cm. Cond.: R-G

Map schilderijen
Resultaat: 375 EUR

Map met 8 schilderijen uit begin 19e eeuw met voorstellingen van engelen, putti etc. ca. 1820-1830 (op papier). Stukken van de kaarten af, ca. 38x25cm. Cond.: R

Vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 375 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Bureau, intarsia
Resultaat: 375 EUR

Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 375 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

19eEeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Terracotta trekpotje
Resultaat: 375 EUR

Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1900 met rondom Chinees decor in zeer goede staat 10,5x14,7xø10cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 360 EUR

Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.

Ring GG Lady Di
Resultaat: 360 EUR

Prachtige Lady Di ring, GG 585/000 met Briljant en Blauw Saffier. Entourage ring met in het midden een ovale donkere gefacetteerde Blauw Saffier, 9x6.5 mm. Om de Blauw Saffier zijn het in het GG 12 Br...

Goud op zilver oorbellen
Resultaat: 360 EUR

Goud op zilver oorhangers met diamant. Antieke stijl oorhangers met 148 diamanten met oud slijpsel. Lengte 74 mm breedte 18,5 mm. Ca 20 gr.

Horloge
Resultaat: 360 EUR

Horloge GG, 585/000 eterna. Dameshorloge, rondmodel, 24,2 mm, met strakke verlopende band. ca 31 gr. Lengte 17 cm. Mechanisch

Schrijfbureau
Resultaat: 360 EUR

Groot oud Louis Seize stijl schrijfbureau ca. 1960 met bruin schrijfleer an mahoniehout fineer (bandintarsia). Bevat 2 deurtjes, 1 lade en 2 uittrekbladen 75x79x100cm. Cond.: R-G

Ring GG diverse stenen
Resultaat: 350 EUR

Antieke grove coctailring, GG 585/000 met diverse edelstenen. Ring met ovale kop, 24x20mm, waarin diverse edelstenen zitten, smaragd, citrien, granaat, topaas, aquamarijn. De stenen hebben diverse for...

Ring GG bol gevlochten
Resultaat: 350 EUR

Ring, GG 750/000, bol gevlochten. Ring aan de bovenzijde breed en bol met gevlochten open bewerking. ca 11,7 gr ø 53

Laponia collier
Resultaat: 350 EUR

Laponia collier, zilver 925/000. Model Aranda naar ontwerp van Bjorn Weckstrom, 1977, lengte 90 cm. ca 71,7 gr

J.H. Ronby ca. 1880, haven
Resultaat: 350 EUR

J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G

Schilderij, klein romantisch
Resultaat: 350 EUR

C. Klijn, olieverf op paneel, Romantisch stadgezicht met vele figuren (zeer gedetailleerd geschilderd) 30x40cm.