Collier van Japiskralen, ø 8mm, met om de 2 kralen een klein GG 585/000 gefacetteerd bolletje, totaal 22, met GG bolsluiting, ø 8 mm. Lengte 41 cm
Ei-hanger verguld, met roze/groene bloembewerking en zirconia's. Aan double collier. Lengte 60 cm
Drie messing theelichten ca. 1900; 1x doorschijnend porselein met landschapsdecor, 1x Jugendstil-Art Deco vernikkeld en 1x met leeuwenpoten. In goede originele staat 8-12cm.
Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G
Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht en boten 24x30cm. Cond.: G
J. van Leeuwen? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten bij zeedijk 40x50cm. Cond.: R
Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.
Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U
Ring GG, 750/000, met grote agaat. Klassieke strakke ring met grote cabouchon geslepen Agaat, ø 19 mm. De Agaat zit geklemd tussen 4 poten met sierlijke vorm. ca 10,9 gr ø 53
Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.
Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Grote oude bronzen kroonluchter 20e eeuw in barokstijl. Geëlektrificeerd en in goede staat 67x40x40cm.
Armband 3 rijen turkoois met GG 585/000 sluiting met topaas. Armband bestaande uit 3 rijen turkooiskralen, ø 8 mm, bevestigd aan een langwerpige GG sluiting, 25x5 mm, bezet met 2 rijen topaas. Bij de ...
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Groot messing kruisbeeld ca. 1900 (bijzondere uitvoering) in goede staat 55x20x14cm.
Zilveren theeschep 835/000met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gegraveerd heft. MT.: Wed.APluut, Schoonhoven ca. 1896. Ca. 11gr.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met GG 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met GG rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm
Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.
Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U