Oude Chinees porseleinen kom met geel decor en bloemendecor 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 6,5xø14,7cm.
Ingelegde 19e eeuwse pallisanderhouten kist met parelmoer in zeer goede staat 19x29x15cm.
W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G