Antieke schaar met zilveren heften en jasseronketting met draaghaak, 835/000. L.schaar 16.5cm., Totaalgewicht ca. 38cm., Cond.:U
Hollands zilveren theepot en twee roomkannetjes met zilveren grepen en geribde randafwerking. 835/000 Grootkeur. MT.: J.M.van Kempen & Zonen Voorschoten Jaarletter: B+A 1910 en 1911. Pot ø10cm., room...
Geslepen kristallen bonbonschotel met geschulpte rand met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel. MT.: T.Jorna & Zoon, Amsterdam.ca.1970.ø17cm.
Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.
Armband 4 rijen met bloedkoraal en parel, met GG 585 sluiting. Armband 4 rijen parels met 20 bloedkoralen tonnetjes,ø 6.5, verdeeld over de rijen met parels. Het geheel is bevestigd aan een GG langwer...
Ring GG 585/000 met carneool. Klassieke ring met ovaal gefacetteerde carneool, ø 20x10 mm, gevat in een strakke iets bewerkte zetting. ca 4,5 gr, ø 55
Collier van witte en gele parels met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van witte en gele parels, ø ca 9 mm, om en om met daartussen kleine GG bolletjes, totaal 34. Het geheel is bevestigd aan ...
Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca3.1 gr ø 50
Broche, zilver 925/000 met bloedkoraal. Broche in de vorm van een tak met 11 buton bloedkoralen verlopend in grootte en een paar kleine pareltjes. Lengte 46 mm. ca 8,2 gr.
Grote broche/ hanger, 585/000, met bloedkoralen camee. Ovale camee uitgewerkt in bloedkoraal met daaromheen een brede GG rand met een getorste bewerking. ø 52 mm.
Bloedkoralen collier, 3 rij met zilveren sluiting. Collier bestaande uit bloedkoraal,(gekleurd) tonmodel ø 7 mm, bevestigd aan zilveren langwerpige sluiting met 3 kleine koralen. Lengte 35 cm ca 82...
Collier met parels en bloedkoralen aan mooi GG 585/000 sluiting. Collier 2 rijen met om en om bloedkoraal en parels bevestigd aan mooie GG 585/000 antieke sluiting met bloemvorm met bloedkoraal.
Collier met bloedkoralen. 19e eeuws collier, 4 rijen bloedkoraal, verlopend, met in het midden een antiek GG 585/000 voorstuk, ø 34 mm. De sluiting bestaat uit een ovaal GG 585/000 schuifslot met bewe...
Antieke haarspeld, GG 585/000 met gravure. Speld met aan de bovenzijde een kroonachtige vorm met gravure bewerking. Lengte 67 mm, ca 2 gr.
Unieke antieke potloodhuls, GG 585/000 aan 333/000 jasseroncollier. Lengte 85 mm. lengte collier 52 cm. ca 19,2 gr.
Vier-delig GG585/000 naaigarnituur bestaande uit: vingerhoed met meander gravering rijgnaald met graveringen, naaldenkoker met schuifdop en stippelgravure in ruitvorm en een borduurschaartje met goud...
Zilveren grote natfruitschep en taartschep. Rijkelijk bewerkt met fruitmotieven, Buitenlands makelij 835/000, L.ca. 23cm., Totaal gewicht ca. 168gr.
Geslepen kristallen jampot, ø 8cm., met amandelslijpsel en deksel met 835/000 zilveren knop op parelrand. Het geheel op kristallen onderschotel met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Klein...
Groot zilveren servies, bestaande uit koffie-thee-suikerpot en roomkan op gedraaide voet. Bij aanzet van handgrepen en schenktuiten versierd met acanthusmotieven. De deksels dragen een lauwerkrans. De...
Russisch miniatuur zilveren samovaar deels verguld en rondom geheel geëmailleerd 84 zolotniks ( 875/000 zilver) 4x4.5x10cm., Cond.:U
Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U
Tien zilveren nagerecht/koffielepels met bewerkte stel waarin medaillon en vergulde bak, 800/000,Duitsland, L.15cm., ca. 380gr., Cond.:U
Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U
Twee dubbele kristallen parfumflessen met aan één zijde schroefdop en aan de andere kant een klikdop van zilver met de hand gegraveerd 825/000. 12xø3cm., Cond.:U
Geschulpte ijsglazen coupe ø11cm., op 835/000 zilveren voet. Onduidelijk meesterteken.
Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.
Drie zilveren miniaturen 925/000: locomotief, motorfiets en velociipede, samen ca. 127gr., Cond.:U
Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...
Zilveren miniatuur barok tafel met twee armleunstoelen bekleed met rode velours. 800/000 tafel ø5x5cm., Totaal gewicht ca. 130gr.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd
Ring WG, 585/000, art deco met diamanten. Sierlijke ring met aan de kop in een 8-vorm 2 grote diamanten, ø 5 mm, briljant geslepen omrand met 21 briljanten, ca 0.02 crt per stuk, pave gezet. ca 2,5 gr...
Grote ring WG 585/000 met grote Saffier en briljant. Ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Saffier 28.7ct, met mooie insluitsels. In de rand rondom de Saffier zitten 35 briljanten 0.70c...
Ring WG 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pave gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium diamant...
Fijne WG 585/000 ring met briljant. Ring met in het midden een brede zetting met daarin een briljant ca ø 4.5 mm , met mooie kleur. ca 2.5 gr ø 50
Hanger, WG 750/000, met Parel en Diamant. Hanger in de vorm van een bloem met in het midden een witte parel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand bezet met meerdere kleine trapezium geslepen diamanten. ca...
Ring WG 585/000, met Briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr
Ring, WG, 585/000, met Opaal en Briljant. Ring, fijne band, met in het midden een cabouchon geslepen licht blauwe Opaal, ø 12x8mm, wat blas. Om de Opaal zit een WG bewerkte zetrand met aan de aanhecht...
Hanger, WG 750/000, met parel en briljant. Zwarte Tahitieparel, ø 8,5 mm, met daarboven een WG gladomzetting met een briljant van 0.12 crt. Merk Quinn, nieuw. Het hangeroog zit verborgen achter de bri...
Ring, WG, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø kop 18 mm. ø 54. ...
Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders, 1 chip in glas 35x26x25cm. Cond.: R-G
Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders in zeer goede originele staat 37x28x28cm.
Kristallen stolp op onderschotel, olijfslijpsel, met zilveren dop, 835/000, Utrechtse fabriek van zilverwerk, Begeer , Utrecht, eind 1800. ø 18cm.
Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U
Twee Engelse Sterling zilveren "Watrous"kandelaars op ronde strakke voet. 925/000, 8xø9cm., Cond.:G
Twee plated taartscheppen ca. 1900 (1x met hoon handvat) in redelijk tot goede staat 35-37cm.
Zilveren pakezel op gedreven tableau met aan beide kanten een zoutvaatje. 800/000 Buitenlands fabrikaat. 6.5x7x4.5cm., Ca. 60gr., Cond.:U
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Russisch zilveren borrel-ei met vergulde binnenzijde en geheel geëmailleerde buitenkant 84 Zolotniks ( 875/000 zilver) 8xø3.5cm. ., Cond.:U
Kralentas met Hollands zilveren beugel en binnenbeugel, aan tashaak met MT.: I.L. 835/000, beugelbreedte 16cm., Cond,.:U
Hollands zilveren miniatuur rouletteman, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven, Jaarletter: O, ca. 35gr., 11xø7cm., Cond.:U
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U
Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U
Engelse beker met zilveren voetrand en zilveren deksel waarop hoefijzer en zweepje. De beker is versierd met slipjacht voorstelling, "Homeward the Hounds"Copeland spode England. 925/00010xø705cm., Con...
Ring WG/GG 750/000 met 8 diamanten. Brede zware ring, 11 mm, met 2 banden in WG waarin diamanten gezet zijn in GG gladomzettingen, totaal ca 0.32 crt. ca 14,9 gr ø 56
Ring GG 585/000, met saffier en diamant. Antieke rijring met WG zetting met daarin 3 saffieren met een mooie kleur en 2 briljant geslepen diamanten, ca 0,16 crt. Aan de zijkanten van de zetting en de ...
Mooie strakke rijring, GG/WG 585/000. Ring met 5 mooie briljanten van een goede kwaliteit gezet tussen WG balkjes in een strakke ring. ca 0.80 crt. ø 57 ca 5,1 gr.
Ring GG 750/000 met Robijn en diamant. Elegante fijne ring met bovenop een ovaal gefacetteerde Robijn, uit Madagaskar, ø 7x8 mm. Aan de randen van de robijn zit een krulrandje waarin kleine diamantjes...
Oorknoppen GG 750/000 met diamant. Grote cirkelvormige oorknoppen, ø 24 mm, met hoog opstaande rand. aan de bovenzijde van de oorknop is de rand volledig bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...
Ring WG 585/000 met diamant. Solitairring met spiegelchaton. In de chaton zit een bolsewiek diamant, ø 4.2 mm. ca 3.3 gr ø 51
Ring GG 585/000 met briljanten. Fantasiemodel symmetrisch met aan de bovenzijde 5 rails met diverse briljanten totaal ca 0.52ct,W/Si, ø 54,ca 4.1gr.
Hanger GG/WG 750/000, met briljant. Peervormige hanger, 25x15 mm, half WG half GG bezet met diverse briljanten pave gezet, totaal ca 0.36ct.TW/Si ca 11gr.
Ring, GG 585/000 met rode steen en diamant. Ring met emerald geslepen rode steen, 11x 8 mm. met om de steen een rand met diamanten. ca 4 gr ø 48
Hanger en oorknoppen, GG/WG 585/000 met Blauw Saffier en Briljant. Lady Di model, entourage hanger met in het midden een ovale donkere Blauw Saffier en daaromheen 12 briljanten, alles gezet in WG, gro...
Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Fijne strakke rozetring met in het midden een ovaal geslepen smaragd. Om de smaragd en in de band zitten diverse 8-kant diamanten, totaal 0,15 crt. ø 55. ca 2,...
Fijne ring GG 585/000 met rammenkopjes. Klassieke bewerkte ring met aan de bovenzijde 2 kopjes van rammen. De rest van de ring is in dezelfde stijl bewerkt. ø 54 ca 4,1 gr
Pijpje van een hazensprong met zilveren montuur en kettinkje 835/000. Bijzonder fraai met de hand vervaardigd, L. 15.5cm., Cond.:U
Antiek rond zilveren pillendoosje met filigrain bewerkt scharnierende deksel. 835/000 Grootkeur Jaarletter:R:1851 MT.: Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven ø 5cm., ca. 25gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoos met filigrain bewerkte scharnierende deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter:P:1849, Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven, 5x5x1.5cm., ca. 32gr.
Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.
Hollands zilveren bestek, model puntfilet, gemaakt door diverse meesters uit verschillende jaren. Bestaande uit: 7 tafellepels, 7 tafelvorken, 6 dessertlepels, 5 dessertvorken, 6 tafelmessen, 7 desse...
Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U
Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U
Twee mooie Engels sterling zilveren vazen op voet, getorteerde motieven met bewerkt gedreven motieven, waarin medaillon 925/000, MT.: W&H, 16xø5.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren suikerstrooilepel met ajourgezaagde bak en puntfiletsteel, Grootkeur 2e gehalte zilver. Jaarletter: V: 1830, L.15cm., Ca. 22gr. Cond.:U
Vier Hollands zilveren strooiers op drie pootjes in de vorm van acanthusblad, 835/000, Grootkeur 1969 en 1970, MT.: Tj.F.Versluis-Lan dmeter, Schoonhoven. 10xø4cm., Totaal gewicht ca. 162gr.
Bijzonder kleinood: uitvouwbaar ei waar bij opening een koets tevoorschijn komt. Het ei wordt gedragen door een stervormige voet. Het geheel is rondom bezet met flonkerende kristalletjes gemonteerd in...
Mooie grote Engels sterling zilveren sauskom op ovale voet, 925/000 MT.: Goldsmiths, 18.5x9x11cm., ca. 291gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren visbereidingsvork met getordeerde steel, bekroond met gegraveerde vis 835/000, Jaarletter:"B: 1886, MT.: J.van Os van den Abeelen, Schoonhoven L. 16cm., ca. 32gr.Cond.:U
Bloedkoralen armband, 2 rijen met GG 585/000 ovaal slot. Tonnetjes bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan GG olijfvormige sluiting. De armband is voorzien van een veiligheid. Lengte 16,8 cm. ca 17,5 gr
Lange bloedkoralen ketting met GG 585/00 slot. Bloedkoraal, ø 6,3 mm, bevestigd aan GG ronde kleine sluiting met bloembewerking. Het collier is voorzien van een veiligheid. Lengte 82 cm ca 56,1 gr
Ring en oorknoppen GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met ovale bloedkoraal, 10x15 mm, en button oorknoppen met bloedkoraal ø 7,5 mm. ca 4,45 gr ø 52.
Hanger GG 585/000 met bloedkoralen. Platte ronde hanger met 7 kleine ronde bloedkoralen en 6 peervormige bloedkoralen verdeeld over de GG onderplaat. De onderplaat is tevens voorzien van gravure-bewer...
Hanger, GG 585/000, met mooie Bloedkoraal. Grote ronde hanger, 18 mm, met een grote Bloedkoraal in het midden en 11 kleine bloedkoralen hier omheen. Bovenaan de hanger zit een kleine bewerking met da...
Lang collier met bloedkoraal en parels met antieke GG 585/000 hanger. Lang 2 rijig collier met bloedkoraal, ton 8.2 mm, en parels, ø 5 mm, 4 om 1.Aan het collier zit een antiek 19e eeuws tussenstuk va...
Broche hanger zilver 835/000 met bloedkoraalcamee. Vierkante camee uit bloedkoraal met eromheen een in jugendstil bewerkte zilveren rand met markasiet. ca 32,1 gr. Grootte 47x49 mm.
Deel van sluiting GG 585/000 met bloedkoralen. Grote dubbel entourage bovenzijde van een sluiting bezet met in het midden een grote ovale bloedkoraal, 18x13 mm. Daaromheen een rand met 10 bloedkoralen...
Bloedkoraalcollier met GG 585/000 sluiting. Verlopend collier van mooie ronde bloedkoralen.
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm.
Ring 333/000 met bloedkoraal. Ring met ruwe bewerking aan de bovenzijde met daarop een ovale bloedkoraal. ca 2.3 gr ø 54
Rijkelijk bewerkte zilveren taartschep met gedreven florale motieven, 800/000 L. 25cm., ca. 104gr. Cond.:U
Drie zilveren vingerhoedjes 800/000 en 835/000 waarvan 1 met groene agaat versiering. Totaal gewicht ca. 14gr., Cond.:U
Engelse kristallen strooier met zilveren kraag en ajourgezaagde dop, 925/000, 18xø7.5cm., Cond.:U
Fraaie geslepen en geëtste dekselcoupe (minimale randschade) op gegraveerde 835/000 zilveren voet . Deksel met 835/000 zilveren knop. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, ca. 1860. 20xø11cm.
Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U