Drie delen 18e eeuws Frans Samson porselein met bloemdecor; 2x kop&schotel en 1 los kopje. 1 Minimale chip en 1 oude haarlijn ø6,5-ø9cm. Cond.: G
Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G
Groot Makkums polychroom keramieken sierschotel, verso 1919 Vredesbord "Smeed uw zwaarden tot sikkels", in goede originele staat (cracele) ø33cm.
Japanse Celadon dekselvaas 19e eeuw met houten bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.
Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.
Twee 18e eeuwse porseleinen natfruitschalen met bloemendecor. ongemerkt in goede originele staat ø20cm. Cond.: G
Twee prachtige antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met floraal decor, 2 minimale chips aan rand ø22,6cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G
Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G
Drie delen 18e eeuws capucijner porselein met bloemendecor; 1x kop & schotel 5xø11,6cm. (Goed) en 1x los kopje (chip) 4xø7,4cm. Cond.: R-G
Drie delen divers antiek aardewerk 19e eeuw; 1x mosterdpotje met empire figurendecor (lichte randschade onder), 1x pijpvaasje Kutani porselein met bloemendecor, 1x plated theepotje met houten greep. e...
Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.
Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.
Kleine 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met fijn beschilderd bloemendecor in goede originele staat 15xø8cm.
Porseleinen 9-delig kinder-koffieservies ca. 1900; koffiekan, melkkan, suikerpot, en 6 kop & schotels ( 2 kopjes gelijmd) 3,5-10cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G
Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...
Apart 19e eeuws imari porseleinen 8-kantig bord met diverse decors (gesigneerd verso) 23x23cm. Cond.: G
Oude Afrikaanse terracotta flacon (waarschijnlijk Kamerun). 1 Arm mist en 1 hand beschadigd 27cm. Cond.: R
Oude bewerkte kacheltegel "100 Jahre Joachim Ringelmatz". terracotta, geglazuurd keramiek Mügeln. In goede staat 24x24x4cm.
Oude Chinees porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met gouddecor 29x12x11cm. Cond.: G
Oude Japans keramieken vaas met vernikkeld vlechtwerk en bloemmotief 1e helft 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Vijf delen oud porselein; 1x vaas Royal Porzellan Bavaria met netvormige oppervlakte, 1x vaas Royal porzellan KPM met kelkvormige hals, 1x smalle vaas Hutschenreuther Hohenberg Germany geribbeld, 1x s...
Acht oude Chinees 12-kantige porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met blauw decor in coulissen. Decor van figuren en bloemen (1 beschadigd) Cond.: R-G
Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.
Twee Weens porseleinen borden Gloria Alt-Wien ca. 1900 met figuren en gouddecor ø26,5cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaas met vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.
Oude decoratieve porseleinen amfora vaas met handbeschilderd stadsgezichten-decor ca. 1980, gemerkt AB 633. In zeer goede staat 42x26xø17cm.
Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M
Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G
Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm.
Oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,5x6x3cm.
Oude natuurstenen parfumfles met Chinese boedha 2e helft 20e eeuw 7,5x4,3x3,4cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuws bord met voorstelling van geisha en vogel. Gemerkt E of M. Glazuurschade aan rand en chips ø26,7cm. Cond.: R
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas, 6-kantig met floraal decor, gemerkt De Klaauw en nr. 150 (chips) 22,5x13,5x10cm. Cond.: R
Delftse vaas 18e eeuw met Chinees decor , beschadigd 25xø10cm. Cond.: M
Vier delen Delfts keramiek 18e eeuw; 1x botervat (randschades), 1x schotel met jardiniere, gemerkt (beschadigd), 1x schotel met bloemen in landschap (glazuurschade rand), 1x schotel met bloemen in lan...
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.
Hollandse Societe Ceramique Maastricht vaas ca. 1900 met pauwdecor 27xø13cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijn geschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Gouda platelen siervaas Zuid Holland nr. 2624 en maker E. Floraal decor, in goede staat 27xø13,5cm., 1 haarlijn oor, Cond.: G
Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.
Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G
Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G