Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Oude Chin. schotels
Startprijs 30 EUR

Zeven oude Chinese schotels 19e-20e eeuw; 1x imari 2e helft 20e eeuw, 2x 8-kantig keramiek (floraal), 1x imari 19e eeuw, 2x 8-kantig blauw floraal ca. 1930 en 1x met geishadecor ca. 1900-1930 Cond.: G...

Imari vaas
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.

Penselenvaas
Startprijs 50 EUR

Porseleinen penselenvaas ca. 1900 met rocailles en floraal decor 19xø8cm. Cond.: G

Theepotje
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws theepotje (8-kantig) met zilveren tuit. Deksel gelijmd en tuit gerestaureerd 11x16x9cm. Cond.: R

3 Snuifflesjes
Startprijs 80 EUR

Drie oude Chinees porseleinen snuifflesjes met figurendecor (2x gesigneerd) in goede staat 5,5-6,5cm.

2 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Engels keramieken Staffordshire honden ca. 1900, In goede staat. 25x18x13cm.

2 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke keramieken Staffordshire honden, ca. 1900, Engeland In goede staat 23x17x11cm.

Inktsteen, Samba
Startprijs 20 EUR

Oude Chinese terracotta druksteen, rondom bewerkt met figuren (goudkleurig). In originele kist 20e eeuw 30x10x8cm. Cond.: G

6 Gemberpotjes
Startprijs 40 EUR

Zes Chinese keramieken gemberpotten 18e-19e eeuw, 3x heel, 3x beschadigd ca. 9,5x9cm. Cond.: M-G

Pors. Tete a Tete
Resultaat: 40 EUR

Oude Frans porseleinen Tete a Tete mokkaservies met Napoleon afgebeeld (in Limoges stijl, 6-delig); 1x tablet, mokkakan, melkkan, suikerpot en 2 kop&schotels 20e eeuw (melkkan heeft chip, verder in go...

2 Porseleinen vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke porseleinen vazen, ca. 1900, met figuren- en gouddecor. 1x hand en hoofd gelijmd en haarscheur en 1x chip en haarscheur. 30x20x14cm. Cond.:M

Chin. inktsteen
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x38x3,5cm.

3 Bloempotten
Resultaat: 65 EUR

Drie keramieken bloempotten ca. 1900; 1x floraal decor, gemerkt Flower (Societe Ceramqiue?), 1x floraal decor, gemerkt Chrysantheme (Societe Ceramqiue?), 1x rozendecor, onduidelijk gemerkt. Allen in g...

3 Pors. schaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Drie oude Duits (Thuringen) porseleinen schalen met putti en rozendecor. Plaue Schierholz, min.chip mogelijk maar niet gevonden. 12-27cm.

4 Borden V&B
Startprijs 20 EUR

Vier borden Villeory & Boch Bonn ca. 1900 met landschapsdecor (grote bord heeft randschade) ø16-ø25cm. Cond.: R-G

2 Wandtableau's Delft
Resultaat: 80 EUR

Twee mooie oude Delftsblauwe tegeltableaus 20e eeuw; 1x naar rembrandt en 1x naar Adriaan de Lelie 38x38cm. Cond.: G

Groot servies
Resultaat: 30 EUR

Groot porseleinen servies (Germany Arzberg) 2e helft 20e eeuw met goud- en bloemdecor, bestaande uit; koffiepot, suikerpot, roomkan, 11 kop&schotels, 2 dekselschalen, 10 grote borden, vleesschaal, 10 ...

4x Delfts aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud Delfts keramieken aardewerk; 1x Porseleyne fles Delft dekselpot met floraal decor ca. 1930 34xø17cm., 2x knobbelvazen 6-kantig met landschapsdecor 20e eeuw 28xø12cm. en 1x schotel met b...

3 Delen porselein
Startprijs 50 EUR

Drie delen antiek porselein: handbeschilderde geschulpte vaas met gouddecor, gemerkt J.P., een handbeschilderde kom met figuren in landschap en een handbeschilderde theepot zonder deksel. 12-20cm., Co...

Koffieset 6-delig
Resultaat: 30 EUR

6-Delige koffie-theeset ca. 1900 van vernikkeld koper, bewerkt en in goede originele staat. Koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot, dekselpot en houder. gemerkt G. Bredemeyer Hilversum 8-21cm. Cond.: ...

Frans wandbord
Resultaat: 50 EUR

Antiek Frans keramieken wandbord Optat Felix Millet 1890-1895 Parijs. gesigneerd Paul Langlois. Voorstellend een markt met figuren, in zeer goede staat ø30cm.

7 Kommen
Resultaat: 30 EUR

Zeven antieke Societe Ceramqiue Maastricht kommen; 5x decor Canards (1 haarscheur), 1x decor Laitiere (chip) en 1x decor Laitiere blauw (chip) 6xø10cm. Cond.: R

Porseleinen lampevoet
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse porseleinen met messing lampevoet met Zwiebelmuster decor (Meissen). In goede originele staat 71xø18cm.

2 Delen porselein
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek porselein, kleine dekselterrine ca. 1900 onduidelijk gemerkt, ( oude haarscheuren onderop) en een kaarskandelaar met liggende engel, ca. 1900 (chip) 12-+16cm.

2 Dekseldozen
Startprijs 40 EUR

Twee oude keramieken dekseldozen, 20e eeuw. Tabakspot en sieradendoos beide met floraal decor 11-18cm., Cond.:G

2 Blauwe vazen, Boch
Resultaat: 75 EUR

Twee Duitse Boch keramieken siervazen ca. 1900 met romantisch decor en landschapsdecor in goede staat 31xø13cm.

Majolica sierbord
Resultaat: 25 EUR

Antieke majolica wandschotel met wapen "Prodesse Divinum Johan Wanzenried 1880-1885". Historisme polychroom in goede originele staat (randglazuur met chip) ø34,5cm.

Gipsen wandplaquette, Jezus
Startprijs 20 EUR

Gipsen wandplaquette met voorstelling van Jezus ca. 1900, chips en stuk af 17xø30cm. Cond.: R

3 Keramieken vazen
Resultaat: 30 EUR

Keramieken kaststel ca. 1900 nr. 251/5 etc., vermoedelijk Royal Bonn met landschappendecor in goede staat 15xø11cm. en 21xø8,5cm.

Italiaans keramieken figuur
Startprijs 30 EUR

Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G

15 Delen Keuls aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vijftien delen oud Duits Keuls aardewerk 19e eeuw en hoofdzakelijk 20e eeuw in redelijk tot goede staat

9 Hollandse tegels
Resultaat: 70 EUR

Negen antieke Hollandse tegels; 4x 18e eeuw met bijbelse decors, 4x 18e eeuw met landschapsdecor en 1x 19e eeuw polychroom 13x13cm. Cond.: M-R

Ca. 60 Hollandse tegels
Resultaat: 180 EUR

Kavel van ca. 60 19e eeuwse Hollandse tegels met mangaan vaasdecor in redelijk tot goede staat 13x13cm.

Chinese tabaksdoos
Startprijs 50 EUR

Fraaie antieke Chinese 3-delige tabaksset bestaande uit; tablet, sigarettendoos en asbak (lipje asbak eraf). Deksel bewerkt met een tempel op rots, tablet bewerkt met floraal decor ca. 1900. tweekleur...

6 Oude tegels
Resultaat: 60 EUR

Zes oude/antieke tegels; 2x 18e eeuw met bijbels mangaandecor (randschade), 1x bijbels 20e eeuw (goed) en 2x 18e eeuw met landschapsdecor (randschade) en 1x Weerselo 20e eeuw 13x13cm. Cond.: R-G

Franse keramieken buste
Resultaat: 35 EUR

Franse keramieken buste, gesigneerd Garre Guenines France nr. 5574 ca. 1900, in goede originele staat 27x23x13cm.

Tegeltableau
Startprijs 40 EUR

Oud Hollands keramieken tegeltableau met polychroom havendecor, gesigneerd H.V.m.R (Makkums of Delft) 20e eeuw in goede staat 30x30cm.

Historisme schotel
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke (Franse of Italiaanse) Historisme wandschotel ca. 1880 met verso monogram M.H.. Waarschijnlijk afgebeeld vorst Rhodokanakis-Guistiniani in zeer goede staat ø48cm.

Tettau Jugendstil vaas
Startprijs 15 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

3 Japanse vazen
Startprijs 30 EUR

Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.

Imari pors. schotel
Startprijs 20 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G

Porseleinen vaas
Startprijs 20 EUR

Grote Jugendstil vaas met landschaps- en gouddecor ca. 1900 met linnen-achtig reliëf 30cm. Cond.: G

Kaststel, imari
Startprijs 20 EUR

Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.

Kaststel, Delfts blauw
Resultaat: 50 EUR

Oud Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 van Royal Sphinx met floraal decor (1 chip) in goede originele staat 30-40cm.

Grote keramieken vaas
Startprijs 20 EUR

Grote keramieken Rörstrand Zweden vaas met zeilschepen decor ca. 1910 (oude haarscheur bij bovenrand) 32xø15cm. Cond.: R

2 Satsuma vazen
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke Japanse keramieken Satsuma vazen met gouddecor en figuren (1x gaaf, 1x gelijmd) 39xø19cm. Cond.: M-G

Keramieken taarttablet
Startprijs 20 EUR

Duits keramieken taarttablet ca. 1900 met vernikkelde omranding (oxidatie) en voorstelling van een landschap. 3xø30cm. Cond.: R

9 KPM schotels
Startprijs 20 EUR

Negen Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde schotels met vlinder- en bloemendecor ca. 1920-1930 ø15cm. Cond.: G

Keramisch beeld, leeuw
Resultaat: 15 EUR

Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R

15 Delen serviesgoed
Startprijs 25 EUR

Vijftien delen Duits keramisch serviesgoed "Zell am Hamersbach en Zeiler keramiek" met haan-decor 5-20cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Startprijs 25 EUR

Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.

Mokkaservies Bavaria
Startprijs 25 EUR

6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.

3 Herend dieren
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Herend porseleinen figuren; 1x haan handbeschilderd en 2x eekhoorn (beide eekhoorns pootje gelijmd en 1x oor gelijmd)

3 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Drie Engelse Staffordshire honden van keramiek met bronskleurig decor ca. 1900 in goede staat 20x15x8cm.

5 Hollandse borden
Startprijs 20 EUR

Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...

Imari dekselpot
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselpot met Foohond, tuindecor en gouddecor (gebarsten) 32xø13cm. Cond.: M

5 Delen imari
Startprijs 75 EUR

Vijf delen antiek Japans porselein; 1x achtkantige imari porseleinen vaas met floraal decor, 1x kleine imari vaas, geribbeld met floraal decor , 2x goudimari schotels met geschulpte rand (minimale ran...

Aardewerk schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G

2 Imari vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geschulpte kraag en floraal decor in goede staat Cond.: G

Terracotta figuur, China
Resultaat: 20 EUR

Oude terracotta figuur voorstellend een Chinese vrouw 20e eeuw met monogram (geglazuurd) in goede staat 31cm.

3 Delen Duits porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie delen oud porselein; 1x bonbonnierre Dresden porselein (Duitsland) met bloemen- en gouddecor, 1x doorbroken porseleinen mand (Dresden Duitsland) met goud- en bloemdecor, 1x Herend porseleinen doo...

Royal Copenhagen vaasje
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denemarken) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø8,5cm.

Kop&Schotel, Meissen teken
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G

Minton koffieservies
Resultaat: 80 EUR

Engels Minton porseleinen 11-delig cake-theeservies "Haddon Hall" met bloemendecor bestaande uit theepot, cakeschaal, 4 kop&schotels, 4 cakeborden en bonbonschaal 6-22cm. Cond.: G

2 Delen Delft
Startprijs 30 EUR

Twee delen oud Delfts keramiek; 1x 8-kantige knobbelvaas ca. 1930 27x13x13cm. en 1x fruitschaal Porseleyne fles (chip) 8xø23cm. Cond.: R-G

KPM Vaasje, Eva
Startprijs 30 EUR

Oud Duits porseleinen KPM vaasje met als voorstelling een halfnaakte vrouw met fruit en koren in goede staat 9x9x6,5cm.

Westerwald wandreliëf
Startprijs 90 EUR

Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G

Schaal en pindaschaaltjes
Resultaat: 30 EUR

Acht delen Duits porseleinen Hutschenreuther serviesgoed; 6 pindaschalen, 1 schaal en 1 lepelvaasje 10,5x20cm. Cond.: G

2 Soepkommen KPM
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duits porseleinen soepkommen met onderschotel ca. 1930 met decor van guirlandes 7xø16,5cm. Cond.: G

Hutschenreuther vaas
Startprijs 30 EUR

Grote oude Duitse Hutschenreuther Selb Bavaria pijpvaas ca. 1970 in goede originele staat 37xø10cm.

4 Duitse pors. borden
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Duits porseleinen sierborden; 2x Meissen met bloemdecor ca. 1960, 1x KPM met bloemdecor ca. 1930 en 1x Meissen ca. 1960 met bloemdecor 18-25cm. Cond.: G

4 Gemberpotjes
Startprijs 40 EUR

Vier Chinese gemberpotten 19e eeuw met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G

2 Porseleinen hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Engels porseleinen Staffordshire honden ca. 1900 in goede staat 18x15x8cm.

4 Kastkommen
Resultaat: 50 EUR

Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Sana in goede originele staat 10xø16cm.

5 Delen Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-k...

Majolica dekselpot
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, decor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.

Delfts blauw bord, schepen
Resultaat: 15 EUR

Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G

2 Plateel vazen
Startprijs 20 EUR

Twee oude Gouda platelen vazen ca. 1920-1930; 1x "Gouda Dessach 1152 Jyl", bolle vaas met floraal decor 10,3xø11cm. (Cond.: G), 1x flesvaas Arnhem met wapen van Schoonhoven (glazuurfoutjes bij kraag) ...

5 Pors. plaquettes
Resultaat: 25 EUR

Vijf porseleinen plaquettes Saga Norway design F.F. met divers handbeschilderd decor 2e helft 20e eeuw 14,5x10x0,5cm. Cond.: G

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R

3 Imari vazen
Startprijs 20 EUR

Drie blauw imari porseleinen vazen 2e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 21-23cm.

5 Kastkommen, Regout
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke kastkommen o.a; Regout Maastricht ca. 1900; 1x bloemdecor Petrus Regout, 2x Jardiniere U en C Sarreguemines (bloemdecor), 1x Cork EDCF, decor Hong en 1x Petrus Regout, decor Tancy ø13,5-ø...

Hummel lampje
Resultaat: 45 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 42cm.

Hummel lampje
Resultaat: 30 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 44cm.

3 Imari pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G

Grote Kantonese vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M

Aardewerken schaal
Resultaat: 35 EUR

Oude keramieken kunstenaarsschaal, gesigneerd Shublet 13. Zandkleurig met bronskleurige glazuur in goede staat 11x20x23cm. Cond.: G

Delfts blauwe tabakspot
Resultaat: 25 EUR

Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G

Chinees vaasje
Startprijs 50 EUR

Chinees keramieken 19e eeuwse vaas met decor van vliegende draak in goede originele staat 14xø11cm.

Gemberpot met figuren
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse gemberpot met rondom figuren in tuindecor in zeer goede staat 12xø12cm.

Chinees schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse platte kom met fijn beschilderd decor van bosschage met bloemen, vogels bij nest en Chinese tekst (oude haarlijn) 5xø15cm. Cond.: R-G

Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse trekpot met Chinese tekens onderop de bodem. Floraal decor in zeer goede staat. Dekseltje mogelijk niet origineel 11x14x9cm.

Chinese tuitvaas
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.

Delftse vaas
Startprijs 60 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G

3 Delftse borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken borden; 1x met opschrift "Het wat hem van agteren staat, bid eergij aan't eeten gaat" (randschade + scheuren), 1x Chinees decor (lichte randschade) en 1x guirlandes e...

3 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse arita porseleinen bronden met goud- en bloemendecor (1 chip), gemerkt ø17cm. Cond.: R-G