Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chin. inktsteen
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x38x3,5cm.

2 Chin. kop & schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met geschulpte rand en decor van bloemen, landschap en figuren in coulissen. 3x randschade, 1x goed, 5xø9cm. Cond.: R-G

Pors. beeld, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G

Porseleinen beeld
Resultaat: 90 EUR

Oude Oost-Duitse porseleinen figurengroep Thuringen. Zitgroep met 4 figuren aan het kaartspelen ca. 1950 in goede staat 17x26x14cm.

3 Pors. schaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Drie oude Duits (Thuringen) porseleinen schalen met putti en rozendecor. Plaue Schierholz, min.chip mogelijk maar niet gevonden. 12-27cm.

Japanse vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.

Groen beeld, Kopenhagen
Resultaat: 85 EUR

Oud Deens keramieken figuur, monogram J.E. met kroon nr. 884 VIII Denmark, voorstellend een vrouw met mand en hond 20x18x12cm. Cond.: G

Koffieservies, Fam. Noir
Resultaat: 85 EUR

8-Delig Chinees porseleinen theeservies ca. 1930 Familie Noir-stijl; tablet, theepot, rijstwijnpot, gemberpot en 4 kopjes in goede staat ø25cm.

Schotel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schaal met floraal decor, oude restauratie en gekramd 31,5x26cm. Cond.: R

6 Delen porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....

Beeld, cavalerie
Resultaat: 80 EUR

Oude Duits porseleinen Nymphenburg figuur 1e helft 20e eeuw van ruiter te paard (zwaard afgebroken) 22x20x8cm. Cond.: R

3 Chinese figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen fiuren voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw in goede staat 31-32cm. Cond.: G

3 Rosenthal vazen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Duitse porseleinen Rosenthal vazen; 2x Bjorn Wiinblad, 1x hoog, Martin Frojer Studio Line, allen in goede staat 5xø10,5cm., 12xø7cm. en 34x14x10cm.

2 KPM vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Duits porseleinen KPM vazen; 1x groot met Art Deco decor (naakte man en vrouwen in landschap met koren, paard, etc., chip in voet) 21x,5xø14cm. en 1x kleine vaas met vrouwelijk naakt 9,5xø8c...

2 Vazen, cilinder
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen cilindervormige vazen ca. 1900 met tekst en signatuur. Decor van Chinese figuren (handbeschilderd) 27,5xø11,5cm. Cond.: G

Boerenbont servies
Resultaat: 80 EUR

Societe Ceramique Maestricht serviesgoed (24 delen), decor boerenbont bestaande uit; 3 dekselschalen(1x dekselschaal 2 chips gelijmd), 6 ontbijtborden (1 chip), 6 diepe borden, 6 maaltijdborden, 2x sa...

2 Wandtableau's Delft
Resultaat: 80 EUR

Twee mooie oude Delftsblauwe tegeltableaus 20e eeuw; 1x naar rembrandt en 1x naar Adriaan de Lelie 38x38cm. Cond.: G

Minton koffieservies
Resultaat: 80 EUR

Engels Minton porseleinen 11-delig cake-theeservies "Haddon Hall" met bloemendecor bestaande uit theepot, cakeschaal, 4 kop&schotels, 4 cakeborden en bonbonschaal 6-22cm. Cond.: G

2 Erotica beeldjes
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen erotische damesfiguren, ca. 1920. In goede staat. 8-11cm.

Wit borstbeeld
Resultaat: 75 EUR

Grote decoratieve wit porseleinen buste met perkamentrollen, kroon etc. 20e eeuw in goede staat 52x33x20cm.

Imari dekselpot
Resultaat: 75 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselpot met tuindecor en gouddecor (mooie kwaliteit, gelobt) 27x12x11cm. Cond.: G

4 Chinese vazen
Resultaat: 75 EUR

Vier delen Chinees porselein ca. 1900; 1x grote dekselpot met floraal decor, gesigneerd (deksel gelijmd), 1x grote gemberpot met floraal- en figurendecor 1e helft 20e eeuw, 1x vaas met figuren- en gou...

2 Blauwe vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee Chinese vazen 18e-19e eeuw met blauw decor en groenige (celadon-achtige) ondergrond. De kleinere vaas heeft 2 chips bij de voet af 43 en 58cm. Cond.: R-G

Royal Copenhagen beeld
Resultaat: 75 EUR

Groot Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1659, voorstellend een jongen met hengel en rotsblok 32x22x16cm.