Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x38x3,5cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met geschulpte rand en decor van bloemen, landschap en figuren in coulissen. 3x randschade, 1x goed, 5xø9cm. Cond.: R-G
Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G
Oude Oost-Duitse porseleinen figurengroep Thuringen. Zitgroep met 4 figuren aan het kaartspelen ca. 1950 in goede staat 17x26x14cm.
Drie oude Duits (Thuringen) porseleinen schalen met putti en rozendecor. Plaue Schierholz, min.chip mogelijk maar niet gevonden. 12-27cm.
Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.
Oud Deens keramieken figuur, monogram J.E. met kroon nr. 884 VIII Denmark, voorstellend een vrouw met mand en hond 20x18x12cm. Cond.: G
8-Delig Chinees porseleinen theeservies ca. 1930 Familie Noir-stijl; tablet, theepot, rijstwijnpot, gemberpot en 4 kopjes in goede staat ø25cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse schaal met floraal decor, oude restauratie en gekramd 31,5x26cm. Cond.: R
Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....
Oude Duits porseleinen Nymphenburg figuur 1e helft 20e eeuw van ruiter te paard (zwaard afgebroken) 22x20x8cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen fiuren voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw in goede staat 31-32cm. Cond.: G
Drie oude Duitse porseleinen Rosenthal vazen; 2x Bjorn Wiinblad, 1x hoog, Martin Frojer Studio Line, allen in goede staat 5xø10,5cm., 12xø7cm. en 34x14x10cm.
Twee oude Duits porseleinen KPM vazen; 1x groot met Art Deco decor (naakte man en vrouwen in landschap met koren, paard, etc., chip in voet) 21x,5xø14cm. en 1x kleine vaas met vrouwelijk naakt 9,5xø8c...
Twee Chinees porseleinen cilindervormige vazen ca. 1900 met tekst en signatuur. Decor van Chinese figuren (handbeschilderd) 27,5xø11,5cm. Cond.: G
Societe Ceramique Maestricht serviesgoed (24 delen), decor boerenbont bestaande uit; 3 dekselschalen(1x dekselschaal 2 chips gelijmd), 6 ontbijtborden (1 chip), 6 diepe borden, 6 maaltijdborden, 2x sa...
Twee mooie oude Delftsblauwe tegeltableaus 20e eeuw; 1x naar rembrandt en 1x naar Adriaan de Lelie 38x38cm. Cond.: G
Engels Minton porseleinen 11-delig cake-theeservies "Haddon Hall" met bloemendecor bestaande uit theepot, cakeschaal, 4 kop&schotels, 4 cakeborden en bonbonschaal 6-22cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen erotische damesfiguren, ca. 1920. In goede staat. 8-11cm.
Grote decoratieve wit porseleinen buste met perkamentrollen, kroon etc. 20e eeuw in goede staat 52x33x20cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse dekselpot met tuindecor en gouddecor (mooie kwaliteit, gelobt) 27x12x11cm. Cond.: G
Vier delen Chinees porselein ca. 1900; 1x grote dekselpot met floraal decor, gesigneerd (deksel gelijmd), 1x grote gemberpot met floraal- en figurendecor 1e helft 20e eeuw, 1x vaas met figuren- en gou...
Twee Chinese vazen 18e-19e eeuw met blauw decor en groenige (celadon-achtige) ondergrond. De kleinere vaas heeft 2 chips bij de voet af 43 en 58cm. Cond.: R-G
Groot Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1659, voorstellend een jongen met hengel en rotsblok 32x22x16cm.