Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Blauwe vazen, Boch
Resultaat: 75 EUR

Twee Duitse Boch keramieken siervazen ca. 1900 met romantisch decor en landschapsdecor in goede staat 31xø13cm.

Grote imari schaal
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.

4x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Vier delen oud/antiek Chinees porselein: grote schaal 18e eeuw met met bloemenkorf decor, diepblauw (randschades), 2x Fam.rose kommen, 1e helft 20e eeuw (1 met randschade) en een imarischaal 19e eeuw ...

Aardewerken bord
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Italiaanse terracotta sierschotel, gesigneerd M. Pertici Montopoli Arno italia met bijbelse voorstelling, meerkleurig geglazuurd ø46cm. Cond.: G

Grote Chin. schotel
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G

4 Chin. kop&schotels
Resultaat: 70 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze bloemdecor, 1 kopje met minimale chip 4xø10cm. Cond.: G

9 Hollandse tegels
Resultaat: 70 EUR

Negen antieke Hollandse tegels; 4x 18e eeuw met bijbelse decors, 4x 18e eeuw met landschapsdecor en 1x 19e eeuw polychroom 13x13cm. Cond.: M-R

Historisme schotel
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke (Franse of Italiaanse) Historisme wandschotel ca. 1880 met verso monogram M.H.. Waarschijnlijk afgebeeld vorst Rhodokanakis-Guistiniani in zeer goede staat ø48cm.

2 Soepkommen KPM
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duits porseleinen soepkommen met onderschotel ca. 1930 met decor van guirlandes 7xø16,5cm. Cond.: G

3 Bloempotten
Resultaat: 65 EUR

Drie keramieken bloempotten ca. 1900; 1x floraal decor, gemerkt Flower (Societe Ceramqiue?), 1x floraal decor, gemerkt Chrysantheme (Societe Ceramqiue?), 1x rozendecor, onduidelijk gemerkt. Allen in g...

2 Fam. Rose borden
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose schotels 18e-19e eeuw met floraal decor, beide met oude haarlijn ø22,7cm. en ø23,1cm. Cond.: R

Chinese schaal, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws tablet met geschulpte rand en floraal decor (chip rand) 27x21cm. Cond.: R-G

Porseleinen zoutvaatje
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits porseleinen zoutvaatje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Rudolstadt Volkstedt nr. 20796. In zeer goede staat 13x7x12cm.

H. Christian Andersen
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Deense Bing & Grondahl figuur nr. 2037 N.J., voorstellend Hans Christian Andersen met kind in goede staat 23x15x15cm.

Beeld, eland
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Nymphenburg porseleinen rendier 1e helft 20e eeuw "J.H. 1924". 1 Gewei gelijmd 21x33x8cm. Cond.: R

Chin. pors figuur
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur voorstellend een man met gewaad, hoed en waaier 1e helft 20e eeuw (gesigneerd) 55cm. Cond.: G

3 Kruiken
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Duitse steengoed kruiken; 2x schenkkan 17e-18e eeuw (stukjes van voet af) en 1x 18e-19e eeuw met blauw decor (hengsel beschadigd en oude haarscheuren) 36-51cm. Cond.: R

7x Duits porselein
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen oud Duits porselein met goud- en keverdecor o.a; 2x kaarskandelaren, 1x dekselpot (Weens) ca. 1900 met landschapsdecor, 1x dekselcoupe, 1x dekselpot (beschadigd), 1x potje met lepel en 1x ...

Chinees figuur
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees porseleinen figuur, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (gesigneerd). Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in kleding met drakendecor. In zeer goede staat 45,5cm.

3 Delftse vazen
Resultaat: 60 EUR

Drie grote oude Delftsblauw keramieken vazen 20e eeuw; 2x met papegaai en floraal decor 25xø20cm. en 1x knobbelvaas met floraal decor 40xø20cm. In zeer goede staat

KPM Vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse KPM vaas ca. 1930 met ramskoppen en gouddecor in goede originele staat 18x15xø12cm.

4 Kop & schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze kop&schotels; 1x setje gaaf, rest minimale chips en/of haarlijnen 7-12,3xm. Cond.: R-G

Divers Chinees
Resultaat: 60 EUR

Kavel 18e-19e eeuws Chinees porselein o.a; 8 borden, 1 schotel, 4 kopjes, Fam Roze etc.. (Randschade, chips, restauraties) 4-25cm. Cond.: M-R

Dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame Art Deco keramieken dekselvaas van J. Uffrecht en Co met creme-bruin glazuur en gouddecor ca. 1930 38xø20cm. Cond.: G