Grote oude Italiaanse terracotta sierschotel, gesigneerd M. Pertici Montopoli Arno italia met bijbelse voorstelling, meerkleurig geglazuurd ø46cm. Cond.: G
Negen antieke Hollandse tegels; 4x 18e eeuw met bijbelse decors, 4x 18e eeuw met landschapsdecor en 1x 19e eeuw polychroom 13x13cm. Cond.: M-R
Twee oude Duits porseleinen soepkommen met onderschotel ca. 1930 met decor van guirlandes 7xø16,5cm. Cond.: G
Drie grote oude Delftsblauw keramieken vazen 20e eeuw; 2x met papegaai en floraal decor 25xø20cm. en 1x knobbelvaas met floraal decor 40xø20cm. In zeer goede staat
Oude Duitse KPM vaas ca. 1930 met ramskoppen en gouddecor in goede originele staat 18x15xø12cm.
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze kop&schotels; 1x setje gaaf, rest minimale chips en/of haarlijnen 7-12,3xm. Cond.: R-G
Kavel 18e-19e eeuws Chinees porselein o.a; 8 borden, 1 schotel, 4 kopjes, Fam Roze etc.. (Randschade, chips, restauraties) 4-25cm. Cond.: M-R